.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
انهدام باند سارقان جواهرات و سنگ‌های قیمتی در مازندران/ کشف ۷میلیارد تومان اموال سرقتی
شمال نیوز: فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند سارقان حرفه‌ای جواهرات در مازندران و کشف ۷ میلیارد تومان اموال مسروقه خبر داد.
انهدام باند سارقان جواهرات و سنگ‌های قیمتی در مازندران/ کشف ۷میلیارد تومان اموال سرقتی

به گزارش شمال نیوز،  به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس مازندران، سردار سیدمحمود میرفیضی از شناسایی و انهدام باند سارقان و کشف جواهرات و سنگ های قیمتی مسروقه به ارزش ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان ساری خبر داد.

وی گفت: در پی وقوع سرقت از گالری جواهرات، طلاجات و تراش سنگ های قیمتی در یک واحد آپارتمانی واقع در شهرستان ساری و سرقت مقادیر زیادی جواهرات و سنگ های قیمتی به ارزش 70 میلیارد ریال با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی پرونده در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان با حضور در محل وقوع در بررسی صحنه جرم دریافتند، سارق یا سارقان به صورت حرفه ای با شیوه و شگرد خاص از طریق درب ورودی اصلی وارد ساختمان شده و با تخریب درب واحد آپارتمانی و سیستم های حفاظتی اقدام به دستبرد جواهرات و سنگ های قیمتی زدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارقان، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در ادامه تحقیقات، رد یکدستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ را در این پرونده شناسایی کردند و موفق شدند، یکی از سارقان حرفه ای از اعضای اصلی باند سرقت را شناسایی کنند.

میرفیضی اظهار کرد: ماموران پس از شناسایی متهم، این فرد را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه حین فروش اموال مسروقه دستگیر کردند که متهم در تحقیقات اولیه پلیس به بزه انتسابی با همکاری سه همدستش اقرار کرد و مقادیری از جواهرات و سنگ‌های قیمتی نیز از وی کشف شد.

میرفیضی با اشاره شناسایی ودستگیری دیگر اعضای این باند از کشف اکثر اموال مسروقه اعم از سنگ‌های جواهری به میزان ۴ کیلوگرم، جواهرات و طلاجات به همراه تجهیزات خبر داد و افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی اموال مسروقه ۳۹۰ هزار دلار معادل ۷۰ میلیارد ریال برآورد شده که اموال مسروقه توسط مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران از تشکیل پرونده برای اعضای این باند سرقت خبر داد و افزود: متهمان با صدور قرار قانونی مناسب از سوی مرجع قضایی روانه زندان شدند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.022 seconds.