.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
علی مطهری: تا وقتی کرونا هست مجلس باید تعطیل باشد
علی مطهری پیش از این گفته بود که برای بررسی برجام در مجلس، ۲۰ دقیقه هم زیاد بود! حالا همین شخص در شرایط ویژه کرونا و در حالی که مجلس مسئولیت ویژه ای بر دوش دارد، مدعی است که مجلس باید فعلا تعطیل باشد!

به گزارش شمال نیوز، علی مطهری» نماینده اصلاح طلب مجلس و کاندیدای ردصلاحیت شده انتخابات مجلس در اسفندماه گذشته در یادداشتی  با عنوان «سخنی با عباسعلی کدخدایی» نوشت: «آقای کدخدایی... با لحن تمسخرآمیز با مجلس سخن گفته است.سخن از تعطیلات کرونایی و غیرکرونایی مجلس به میان آورده است، کنایه از اینکه بخشی از تعطیلات مجلس ناشی از عکس‌العمل او در مقابل رد صلاحیت‌ها بوده حال آنکه این تعطیلات به دنبال دستور وزارت بهداشت بوده است و این روزها هم که جلسات آن تشکیل می‌شود به نظر من کار درستی نیست و بیشتر از ترس رسانه‌هاست».

مطهری در ادامه نوشت:«آنچه در مجموع از سخنان آقای کدخدایی فهمیده می‌شود همان است که ایشان از رد صلاحیت‌های گسترده و بعضا بی‌حساب و احیانا سیاسی و دستوری که موجب کاهش مشارکت مردم شد، دچار عذاب وجدان شده و اکنون ناخودآگاه وارد هر میدانی مرتبط با انتخابات می‌شود تا خود را بی‌تقصیر جلوه دهد و وجدانش را آرام کند. البته این یک نقطه مثبت است چراکه نشان می‌دهد که هنوز وجدان و فطرت انسانی در او زنده است و زنگارهای ناشی از ظلم‌هایی که به نامزدها شده‌، قلب او را به ‌طور کامل سیاه نکرده است».

علی مطهری چندی پیش در اظهارنظری عجیب با اشاره به تعطیلی جلسات مجلس به دلیل شیوع ویروس کرونا گفته بود:« از روزی که آقایان جنتی و کدخدایی حدود ۹۰ نماینده مجلس را آن هم بعضأ به خاطر اظهار نظر برخلاف نظر آن ها رد صلاحیت کردند، یک دست الهی مجلس را تعطیل کرد. شاید این علامتی باشد برای این دو که دست از روش غلط خود بردارند».

نکته قابل توجه اینجاست که آقای مطهری که پیش از این علت تعطیلی مجلس را «یک دست الهی» نامیده بود، حالا می گوید، دستور وزارت بهداشت بوده است.

تاکید علی مطهری مبنی بر لزوم تعطیلی مجلس به علت شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی، اصلا عجیب نیست. مجلسی که سلفی حقارت، اروپاگردی، تشکیل کمیته رفع حصر، ترجیح دادن وکیل الدوله بودن بجای نماینده ملت بودن، سکوت در مقابل وزیری همچون عباس آخوندی و شراکت در افزایش سرسام آور قیمت مسکن، موافقت با قرارداد توتال و بی توجهی به عواقب آن، توجیه خسارت محض برجام و موارد متعدد دیگر را در کارنامه خود دارد، کاملا طبیعی است که در شرایط ویژه پساکرونا و لزوم اقدامات شبانه روزی مجلس برای رفع مشکلات مردم، پیشنهاد تعطیلی می دهد.

آقای علی مطهری، عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها را علت اصلی کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس عنوان کرده است. این در حالی است که علت اصلی کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس، کارنامه ضعیف و غیرقابل قبول دولت روحانی و مجلس دهم بود.

لازم به ذکر است که علی مطهری پیش از این گفته بود که برای بررسی برجام در مجلس، ۲۰ دقیقه هم زیاد بود! حالا همین شخص در شرایط ویژه کرونا و در حالی که مجلس مسئولیت ویژه ای بر دوش دارد، مدعی است که مجلس باید فعلا تعطیل باشد!


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.065 seconds.