.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
سالگرد مرحوم مهرداد اولادی برگزار نمی‌شود
چهارمین سالگرد درگذشت مهرداد اولادی بازیکن فقید قائمشهری عضو تیم ملی امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور برگزار نمی‌شود.

سالگرد مرحوم مهرداد اولادی برگزار نمی‌شود

 

ایرنا: خانواده مرحوم اولادی با نصب پارچه نوشته‌ای در قائمشهر این تصمیم را اطلاع رسانی کردند.

    بر اساس اعلام باشگاه نساجی ، مراسم سالگرد مهرداد اولادی قادیکلایی بازیکن فقید عضو تیم ملی و تیم های سرخابی پایتخت همانند سه سال گذشته قرار بود ۳۱ فروردین ماه جاری در زادگاهش برگزار شود.

    مهرداد اولادی بازیکن فقید قائمشهر عضو تیم ملی و سرخابی پایتخت که سابقه بازی در تیم های امارتی را نیز در کارنامه اش داشت، ۳۱ فروردین ماه سال ۹۵  براثر ایست قلبی در بیمارستان تجریش تهران درگذشت .

    این بازیکن عضو تیم ملی در زمان مرگ ۳۱ ساله بود.

     یک سال قبل از مهرداد اولادی قادیکلایی در مهرماه سال ۹۴ هادی نوروزی کاپیتان مازندرانی سرخپوشان نیز به دلیل ایست قلبی در منزلش در تهران درگذشت.

    شیوع ویروس کرونا در استان مازندران با شناسایی ۲ بیمار بابلی از سوی دانشگاه علوم پزشکی این شهر در سی ام بهمن ماه شروع شد. بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ بیمار کرونایی در این استان در بیمارستان بستری شدند و هم اکنون آمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های این خطه شمال کشور به ۴۹۶ نفر رسید.

    از حدود ۲۵ روز قبل تاکنون ابتلا به ویروس کرونا در استان مازندران روند کاهشی به خود گرفت و از سه روز پیش هم دو رقمی شد، ولی در روزهای اخیر به دلیل آنچه کهعدم رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده، آمار ابتلا به این ویروس در استان روند افزایشی به خود گرفت .

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.