.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت
شمال نیوز: دولت در حال بررسی طرحی است که به موجب آن سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت از سقف 360 لیتر فراتر رود.
 احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت

به گزارش شمال نیوز، از ابتدای سهمیه بندی بنزین اعلام شد که ظرفیت ذخیره بنزین در کارت های سوخت خودروهای شخصی، به میزان حداکثر 6 ماه با سقف ذخیره 360 لیتر است.

بامداد 24 آبان 98 بود که شاهد آغاز سهمیه بندی بنزین بودیم و با توجه به اینکه اولین سهمیه بنزین در آبان ماه در کارت‌های سوخت شارژ شد، پایان فروردین، پایان 6 ماه ظرفیت قابل ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت خودروهای شخصی است. به عبارتی اگر کسی (مالکان خودروهای شخصی) از ابتدای سهمیه بندی تاکنون از سهمیه های بنزین خود استفاده نکرده باشد، اکنون 360 لیتر بنزین در کارت سوخت خود دارد و طبق مصوبه پیشین دولت در این زمینه، امکان شارژ مجدد کارت سوخت این افراد، در ابتدای اردیبهشت ماه وجود نداشته و در واقع، سهمیه بنزین اردیبهشت ماه به این افراد تعلق نمی گیرد.

"پیگیری های تسنیم" حاکی از این است که دولت با توجه به شرایط کرونایی کشور، به منظور جلوگیری از تردد غیرضروری افرادی که 360 لیتر بنزین در کارت‌های سوخت شخصی خود ذخیره شده دارند، در حال بررسی طرحی است که سقف ذخیره در کارت ‌های سوخت شخصی را به اندازه یک تا سه ماه افزایش دهد.

در صورت تصویب چنین طرحی، سهمیه بنزین 60 لیتری اردیبهشت ماه در کارت های سوخت خودروهای شخصی که 360 لیتر بنزین ذخیره شده دارند، شارژ خواهد شد و در صورت عدم تصویب این طرح، این افراد سهمیه بنزین اردیبهشت ماه را دریافت نخواهند کرد.

پس باید تا آخرین روز فروردین ماه منتظر ماند و دید دولت کدام یک از طرح‌های بنزینی خود را اجرایی خواهد کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی