.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
عزل ناگهانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی
شفاآنلاین :دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، در حکمی، دکتر شهرام حبیب زاده را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل منصوب کرد.

به گزارش شفاآنلاین در حالی که ساعاتی قبل دکتر اخوان اکبری در جایگاه رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آمار مبتلایان به کرونا را اعلام نموده بود ولی ساعتی بعد به طور غیرمنتظره ای برکنار شد.اخوان اکبری از اواخر سال ۹۵عهده دار این مسئولیت بود.متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه، اواخر اسفند ۹۸نیز مبتلا به کرونا شده و پس از سپری نمودن دوران نقاهت بهبود یافته وبه خدمت بازگشته بود.جابجایی رییس دانشگاه علوم پزشکی در روزهای بسیارحساس کرونایی غیرمنتظره بود.

 براساس اعلام وبدا، متن حکم وزیر بهداشت برای سرپرست جدید دانشگاه به شرح زیر است؛ 
 
جناب آقای دکتر شهرام حبیب زاده
 
دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل
 
به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل منصوب مي شويد تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید.
 
امید است با اتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.
 
 
قدردانی از خدمات دکتر اخوان
 
 
وزیر بهداشت، همچنین در پیامی  از خدمات دکتر اخوان در طول دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قدردانی کرد.
 
متن این پیام به شرح زیر است:
برادر گرامی، جناب آقای دکتر اخوان اکبری
 
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر وشایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.
 
از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌ های دیگر خواستارم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی