.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
فرمانده انتظامی استان گیلان:
گیلان همچنان مسافر نمی پذیرد
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان همچنان با قوت و حدت ادامه دارد گفت: با حضور فعال پلیس در ورودی‌های استان از ورود مسافران به گیلان جلوگیری می‌شود.
گیلان همچنان مسافر نمی پذیرد

به گزارش شمال نیوز، سردار" عزیزاله ملکی" فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان گیلان تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری این طرح در سطح استان اجرا شد افزود: با همراهی و همکاری مردم شریف ایران اسلامی، شاهد موفقیت‌های بسیار خوبی در بحث مبارزه با ویروس کرونا بودیم و از همه شهروندان انتظار می‌رود این همکاری‌ها تا زمان اعلام رسمی مسئولان حوزه بهداشت و درمان ادامه یابد.

سردار ملکی با اشاره به افزایش تردد خوردو‌ها با پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان از ابتدای روز گذشته بیان داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: با حضور فعال پلیس در مبادی رسمی از ورود مسافران به استان گیلان جلوگیری به عمل می‌آید و در صورت اصرار مسافران یقینا با متخلفان برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: همچنین در تمامی شهرستان‌های استان با خودرو‌های پلاک غیربومی برخورد شده و ضمن اعمال جریمه، خودروی متخلفان به پارکینگ منتقل خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با بیان اینکه وضعیت استان گیلان همچنان در اضطرار قرار دارد از مسافران خواست با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و از سفر به استان تا اطلاعیه‌های بعدی و دفع کامل خطر ابتلاء به ویروس کرونا پرهیز کنند


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی