.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
جزئیات پرداخت وام به همه یارانه بگیران کشور
صبح امروز رئیس جمهور از پرداخت اعتبار یک میلیونی به ۲۳ خانوار یارانه بگیر خبر داد که به جزئیات و زمان واریز آن پرداختیم.

به گزارش شمال نیوز به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان، پس از شیوع ویروس کرونا دولت با انواع ابزارهای مالی به دنبال حمایت از اقشار مختلف جامعه اعم کسب و کارها و افراد بدون درآمد بر آمد. پس از واریز 200 تا 600 هزار تومان به سراغ وام یک تا 2 میلیونی برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا رفت و حال طرح جدیدی برای حمایت از مردم را در دست دارد.

صبح امروز بود که رئیس جمهور در جلسه با اعضای دولت از پرداخت اعتبار یک میلیونی به افراد یارانه بگیر خبر داد.
حسن روحانی بیان کرد: یارانه بگیران یک میلیون تومان اعتبار دریافت می کنند، بیش از ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر اعتبار یک میلیون تومانی می گیرند.

وی افزود: بازپرداخت این اعتبار در مدت ۲۴ ماه خواهد بود که به تدریج از یارانه این خانوارها کم می شود. برای این منظور تقریبا حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

همچنین در تکمیل این گزارش یک منبع آگاه در سازمان برنامه و بودجه کشوری در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از جزئیات این طرح خبر داد و گفت: در روزهای گذشته از جزئیات این طرح در ستاد اطلاع رسانی دولت صحبت هایی صورت گرفته بود تا به خانوارهای یارانه بگیر به میزان یک میلیون تومان اعتبار خرید تعلق بگیرد اما هنوز جزئیات و نحوه پرداخت آن به افراد در دست تدوین است و چیز بیشتری مشخص نیست.

این منبع آگاه ادامه داد: این میزان اعتبار که رقم یک میلیون تومان است با وام یک تا دو میلیون تومانی که قرار است به اقشار آسیب دیده پرداخت شود متفاوت بوده و جزئیات آن در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

صمدی 19 فروردين 1399
یعنی دولت روش میشه برای یک میلیون تومان کمکش از حساب سرپرست خانوارها به عنوان اقساطش برداشت کنه پس کو کمک های بلاعوض دولت.از یک طرف دولت به مردم میگه تو خونه بمونید از سویی هیچ کمکی به مردم نمی کنه آخه مردم چی دارن بخورند اون وقت یک ممیلیون ناقتبل می خواد بده بعد از حسابشون بگیره واقعااااااااااااااااااااااااااا

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.01 seconds.