.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
کمک یکصد میلیاردی داوطلبان هلال احمر برای مهار کرونا
شمال نیوز: داوطلبان هلال احمر مازندران یکصد میلیارد ریال به طرح ملی مقابله با کرونا در استان کمک کردند.
 کمک یکصد میلیاردی داوطلبان هلال احمر برای مهار کرونا

به گزارش شمال نیوز،مجتبی اکبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان کمک یکصد میلیارد ریالی داوطلبان هلال احمرمازندران در برنامه مهار کرونا در استان، گفت: تهیه و تولید انواع ملزومات بهداشتی نظیر ماسک، دستکش، مواد ضد عفونی کننده و لباس ویژه و همچنین اجرای چند طرح ابتکاری با هدف صیانت از سالمندان و سایر اقشار آسیب پذیر از جمله خدمات این جمعیت جهت مقابله با ویروس کرونا بوده است.

وی افزود: در پی شیوع ویروس کرونا و نیاز شهروندان به ملزومات بهداشتی داوطلبان عضو جمعیت هلال احمر مازندران در راستای برنامه‌های عام المنفعه هلال احمر، توانستند تاکنون ۲۵۰ هزار عدد ماسک را تهیه و تولید و در میان مردم توزیع کنند.

اکبری همچنین تهیه و اهدای دو هزار و ۵۰۰ عدد ماسک فیلتردار، تهیه و تولید ۶۵ هزار جفت دستکش لاتکس و معمولی، اهداء ۱۸۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده، سه هزار عدد ژل ضدعفونی کننده، تهیه ۱۹ هزار بسته بهداشتی و بیش از چهار هزار دست لباس مخصوص را از مهمترین خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر استان برشمرد.

وی دریافت و تجمیع ملزومات اهدایی بهداشتی از سوی خیران و بسته بندی آن در پک‌های انفرادی و خانوادگی و توزیع آن درمیان جامعه هدف بویژه اقشار کم برخوردار و مددجویان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را از دیگر اقدامات داوطلبان جمعیت هلال احمراستان اعلام کرد و گفت:تمامی خانه‌های داوطلب جمعیت هلال احمراستان با تمام ظرفیت و تلاش حداکثری در راستای برنامه مهار ویروس مرگبار کرونا مشارکت دارند.

اکبری ارزش اقلام بهداشتی فوق را نزدیک به یکصد میلیارد ریال اعلام کرد.

وی همچنین از اجرای طرح ملی خدمات بشردوستانه و پیام آوران بشردوستی توسط اعضای جوانان این جمعیت خبرداد و افزود: در طرح‌های اجرایی جوانان هلال احمر استان بیش از ۴۸ هزار نفر تحت پوشش قرار گرفتند و از خدمات ارائه شده که بصورت تمرکزی بر محور پیشگیری از بیماری کرونا اجرا شد بهره‌مند شدند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.017 seconds.