.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
«نه» استانداری به صحبت‌های رئیس‌جمهور

شمال نیوز: معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: بر اساس مصوبه نهایی ستاد ملی مقابله با کرونا زمان بازگشایی مدارس در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان انجام می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، مجید خورشیدی   در خصوص نشست ستاد ملی مقابله با کرونا که استانداران و معاونان سیاسی آن‌ها از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند، اظهار داشت: موضوع ادامه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، فعالیت کسب‌وکارها، حمل‌ونقل، چگونگی استمرار پروژه‌های عمرانی و بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی موردبررسی قرار گرفت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر افزود: بعد از اظهارنظر وزیر آموزش‌وپرورش و چند نفر از وزیران دو نظر برای فعالیت مراکز آموزشی مطرح شد اول اینکه در استان‌هایی که کرونا شیوع کمتری دارد مدارس بازگشایی شود و نظر دوم این بود که بازگشایی محیط‌های آموزشی در سراسر کشور با کسب نظر وزارت بهداشت به‌صورت هم‌زمان باشد.

خورشیدی اضافه کرد: تصمیم نهایی ستاد ملی مقابله با کرونا در جلسه امروز این شد که بازگشایی مراکز آموزشی آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان و سراسر باشد؛ بنابراین مصوبه، مراکز آموزشی سراسر کشور تا پایان فروردین‌ماه تعطیل هستند.

وی یادآور شد: در همین زمینه استاندار  بوشهر روز گذشته در ستاد استانی کرونا بر استمرار تعطیلی مراکز آموزشی تأکید کرده و در همان تاریخ طی مکاتبه‌ای با وزیر کشور با گوشزد کردن خطر بازگشایی مدارس ازجمله رعایت نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی، رعایت نکردن مسائل بهداشتی از سوی برخی دانش آموزان و افزایش ترددها و درنتیجه احتمال شیوع بیشتر کرونا از ایشان درخواست کرد  که موضوع تأخیر در بازگشایی مدارس در ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح و مصوب شود.

خورشیدی اضافه کرد: مدیریت استان مسئله باز نشدن مدارس را با دغدغه مندی تمام پیگیری می‌کند و موردی برای نگرانی شهروندان وجود ندارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :





نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.018 seconds.