.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با ترخیص ۲۲۴ بیمار کرونایی؛
مبتلایان به کرونا در مازندران سه رقمی شد
شمال نیوز : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مردم خواست با بروز هر یک ازعلائم بیماری مانند از دست دادن حس بویایی و چشایی، درد‌های عضلانی، گلودرد، سرفه، تب و تنگی نفس به پزشک خانواده مراجعه کنند.....
مبتلایان به کرونا در مازندران سه رقمی شد

شمال نیوز:  تعداد مبتلایان به کرونا در مازندران که تا 14 فروردین چهار رقمی بود از پانزدهم فروردین با ترخیص ۲۲۴ بیمار سه رقمی شد.


به گزارش شمال نیوز،  دکتر روحانی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۲۲۴ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته منتهی به 15 فروردین از بیمارستان‌های استان ترخیص شدند، گفت: در حال حاضر۸۲۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

 

وی افزود: ۱۵۳ مورد جدید ابتلا به کرونا ۲۴ ساعت منتهی به 15 فروردین در مراکز درمانی استان بستری شدند.

دکتر روحانی زاده با قدردانی از کار جهادی نیرو‌های داوطلب گفت: مازندران در زمینه تیم‌های داوطلب بسیج ملی، تعداد دارو‌های کرونا تحویل شده به مردم و ارجاع مادران باردار مبتلا به پزشک جایگاه نخست کشور را کسب کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مردم خواست با بروز هر یک ازعلائم بیماری مانند از دست دادن حس بویایی و چشایی، درد‌های عضلانی، گلودرد، سرفه، تب و تنگی نفس به پزشک خانواده مراجعه کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.