.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
افزایش قیمت نان در مازندران به تعویق افتاد
شمال نیوز: هر گونه افزایش قیمت نان در مازندران فاقد وجاهت قانونی بوده و با گرانفروشی برخورد می شود.
 افزایش قیمت نان در مازندران به تعویق افتاد

به گزارش شمال نیوز، حسینقلی قوانلو رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، گفت: با توجه به تصمیمی که اخیرا در ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان مازندران گرفته شد مقرر گردید در برهه فعلی اجرای افزایش قیمت نان در مازندران به زمان بعد موکول گردد.
 
وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از استان‌ها در پارسال مبادرت به افزایش قیمت نان کرده بودند، اما در مازندران قیمت نان هیچگونه افزایشی نداشته و علیرغم تعیین قیمت جدید، اجرای آن در پارسال تعویق و موکول به سال جدید شده بود.

قوانلو در ادامه با اشاره به تصمیم کارگروه آرد و نان و کارگروه تنظیم بازار استان مبنی بر تعیین قیمت جدید نان در مازندران افزود: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قیمت جدید نان در فصل پایانی پارسال تعیین و مقرر گردید ابتدا از اول فروردین ماه امسال افزایش یابد، اما با توجه به شرایط شیوع کرونا این افزایش قیمت از ۱۵ فروردین ماه اجرا گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از اعلام این تصمیم ستاد مقابله با ویروس کرونا به روسای اتاق‌های اصناف و روسای اتحادیه خبازان سراسر استان خبر داد و گفت: با توجه به لازم الاجرا بودن مصوبات این ستاد واحد‌های خبازی در سراسر مازندران به هیچ وجه اجازه افزایش قیمت نان را تا زمان اعلام رسمی نخواهند داشت.

وی در پایان از کلیه شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت، عدم رعایت مسائل بهداشتی و مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام نمایند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی