.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
انسداد کامل تونل حیران در جاده آستارا
زمان فعلی اجرای طرح فاصله اجتماعی، فرصتی مناسب برای بهسازی و تعمیرات تونل می‌باشد که از روز ۱۲ تا ۱۵ فروردین ماه به شکل کامل مسدود شد.

شمال نیوز: رماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از انسداد تونل حیران در حدفاصل اتصال جاده آستارا در غرب استان گیلان به شهرستان نمین در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از ایسنا، حسن رستم زاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، پیش از این تردد در جاده مذکور برای ممانعت از آمد و شد‌ها با هدف مقابله با بیماری کرونا مسدود شده بود، اظهار کرد: زمان فعلی اجرای طرح فاصله اجتماعی، فرصتی مناسب برای بهسازی و تعمیرات تونل می‌باشد که از روز ۱۲ تا ۱۵ فروردین ماه به شکل کامل مسدود شد.

وی ضمن تقدیر از همکاری مسئولان استانداری و راهداری اردبیل و فرمانداری شهرستان نمین در کنترل تردد‌ها در این جاده پرتردد و ترانزیتی، خاطرنشان کرد: در این مدت عملیات تعمیر، بهسازی ابنیه فنی و رفع نواقص سیستم روشنایی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عملیات مذکور از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ بامداد انجام می‌شود، تصریح کرد: پاکسازی کانال‌ها و شستشو و لکه‌گیری مسیر داخل تونل از دیگر اقدامات در حال انجام است.

وی در پایان اضافه کرد: هموطنان تا زمان اعلام شده هیچ گونه ترددی را در این مسیر نداشته باشند که به طور یقین استان اردبیل از تردد آن‌ها در پلیس راه و استان گیلان در خروجی ضلع جنوبی تونل حیران ممانعت به عمل آورده و یا جرایم سخت گیرانه اعمال خواهند کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی