.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
۸۰۵ واحد صنفی در مازندران پلمب شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران می‌گوید: ۸۰۵ واحد صنفی که مصوبه ستاد مقابله با کرونا مبنی بر بسته ماندن واحد صنفی خود را رعایت نکردند، پلمب شدند.
۸۰۵ واحد صنفی در مازندران پلمب شد

به گزارش شمال نیوز، حسنیعلی قوانلو در گفت و گو با ایرنا افزود : براساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در راستای اجرای طرح فاصله اجتماعی باید تمام واحدهای صنفی به جز واحدهای صنفی توزیع مایحتاج عمومی شامل ( نانوایی، فروشگاههای زنجیره ای، سوپرمارکت ها، مرغ فروشی، قضابی، داروخانه ها) باید تا ۱۵ فروردین تعطیل باشند.

وی اضافه کرد: مصوبه ستاد از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران به تمام واحدهای صنفی مشمول ابلاغ شد و واحدهایی که این مصوبه را اجرایی نکنند، با حکم قضایی پلمب می شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد :  اکیپ های بازرسی و نظارت  صنعت، معدن و تجارت نظارت روزانه خود را بر واحدهای صنفی انجام می دهند و هر واحدی که این مصوبه را رعایت نکند، در کمترین زمان پلمب خواهد شد.

قوانلو از شهروندان استان مازندران نیز خواست برای شکست ویروس کرونا و رعایت کامل طرح فاصله اجتماعی که برای مقابله با این ویروس در سطح ملی تدوین شد، می توانند واحدهای صنفی متخلف را از طریق شماره ۱۲۴ معرفی کنند.

رعایت پروتکل های بهداشتی

دبیر شورای توسعه صادرات استان مازندران می گوید : تمام واحدهای صنفی که براساس ستاد مقابله با کرونا در راستای تامین مایحتاج عمومی مجوز فعالیت دارند، نیز باید پروتکل بهداشتی مقابله ای را رعایت کنند.

قوانلو اظهارداشت : علاوه بر آن این پروتکل باید از سوی واحدهای تولیدی و صنعتی که فعالیت دارند نیز رعایت شود و کارشناسان بهداشتی نیز بر اجرای این برنامه ها نظارت خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد : از نظر ما تمام واحدهای تولیدی و صنعتی که تمایل دارند، می توانند با رعایت فاصله اجتماعی ( فیزیکی) و پروتکل های بهداشتی فعالیت تولیدی خود را داشته باشند.

به گفته وی این واحدها کارگرانی که دارای علایم کرونا هستند را به استراحت بفرستند و تجهیزات حفاظتی مورد نیاز را برای کارگران خود در اختیار بگیرند.

استان مازندران بیش از ۱۳۵ هزار واحد صنفی و بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعتی دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی