.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
ترخیص ۷هزار بیمار کرونایی در گیلان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ترخیصی های کرونایی گیلان به حدود ۷۰۰۰ نفر رسیده است، گفت: موج دوم اپیدمی کرونا کماکان مردم را تهدید می کند.

ایسنا: دکتر محمدرضا نقی پور  با اشاره به آخرین وضعیت اپیدمی کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: خوشبختانه شرایط امیدوارکننده ای داریم و ترخیصی های کرونایی گیلان به حدود ۷۰۰۰ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه ورودی بیماران کرونایی به بیمارستان های استان نسبت به هفته های گذشته کاهش یافته است، افزود: از موج سنگین بیماری کرونا در گیلان با ایثار پرسنل بهداشت و درمان و همکاری مردم عبور کردیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بیم ها و امیدهای کرونایی در استان، یادآور شد: امید ما این است که بیماری را تحت کنترل کامل داریم، اما بیمناک هستیم، زیرا موج دوم اپیدمی کرونا کماکان مردم را تهدید می کند.

نقی پور، خواستار تداوم رعایت نکات بهداشتی و استفاده از لوازم حفاظت شخصی توسط مردم شد و خاطرنشان کرد: ۸۷ درصد از جمعیت گیلان غربالگری کرونا شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۰۰ هزار نفر از هم استانی ها هنوز غربالگری کرونا نشده اند، اضافه کرد: این افراد هرچه سریع تر به نزدیک ترین مرکز بهداشت محله خود مراجعه کنند و یا وضعیت خودشان را در سامانه سلامت به ثبت برسانند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی