.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
کرونا مجلس شورای اسلامی را تعطیل کرد
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی پس از موافقت هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با درخواست وزیر بهداشت مبنی بر تعطیلی دوهفته‌ای مجلس خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی برای کنترل ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، اظهار کرد: تمام ارگان‌های کشور و قوای سه‌گانه از همه توان و امکانات خود برای شکست و کنترل کرونا استفاده کرده و در همه جوانب به توصیه‌های وزارت بهداشت توجه می‌کنند تا بتوانیم هرچه سریع‌تر کرونا را شکست دهیم.

وی با اشاره به نامه وزیر بهداشت به رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص لغو جلسات مجلس گفت: عصر دیروز وزیر بهداشت نامه‌ای را به رئیس مجلس شورای اسلامی زدند و در آن درخواست کردند که با توجه به شرایط کشور جلسات مجلس تا دو هفته به تعویق بیفتد.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از موافقت مجلس با درخواست وزیر بهداشت خبر داد و افزود: بعد از دریافت این نامه رئیس مجلس هماهنگی‌های لازم را انجام داده و چون این تصمیم ملی و در راستای کنترل کرونا بوده است هیئت‌رئیسه مجلس در راستای همراهی با وزارت بهداشت با لغو جلسات دوهفته‌ای موافقت کرد.

عباسی با اذعان به اینکه در تلاشیم تا جلسات مجلس شورای اسلامی را به‌صورت دیجیتال و دوسویه برگزار کنیم، تصریح کرد: برگزاری جلسات به‌صورت دیجیتال دوسویه دارای پیچیدگی‌های نرم‌افزاری است ولی تاکنون دومرتبه جلسات مجلس به شکل دیجیتال دوسویه و به‌صورت آموزشی برگزارشده و در تلاشیم تا اگر ایرادات رفع شود تا زمان برگشتن کشور به شرایط عادی جلسات را به این شکل برگزار کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی