.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آخرین آمار کرونا در کشور:
ابتلای ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر و جان باختگان به ۲۲۳۴ تن رسید/ کشف ۲۳۸۹ مورد جدید و بهبود ۱۰۴۵۷
پس از شناسایی و بستری شدن موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام معاینات و تست‌های ویژه روی ایشان، شمار مبتلایان به ویروس به ۲۹ هزار و ۴۰۶ تن افزایش یافت.
ابتلای ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر و جان باختگان به ۲۲۳۴ تن رسید/ کشف ۲۳۸۹ مورد جدید و بهبود ۱۰۴۵۷

به گزارش شمال نیوز، دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان گفت: با بررسی‌های انجام شده از میان افراد مشکوک، تا کنون ابتلای تعدادی از افراد از نظر ابتلا به ویروس کووید-۱۹ بر اساس شواهد آزمایشگاهی، قطعی گزارش شده و بر اساس آخرین نتایج آزمایش‌ها، ابتلای ۲۳۸۹ مورد جدید از ظهر گذشته تا امروز قطعی شده است.

جهانپور افزود: در ۲۴ ساعت اخیر، ۱۵۷ تن از مبتلایان جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراین، تا ظهر امروز آمار جان باختگان این بیماری در کشورمان به ۲۲۳۴ تن رسیده است؛ همچنین تا به امروز خوشبختانه ۱۰۴۵۷ تن بهبود یافته‌اند و البته ۲۷۴۶ نفر از بیماران بستری از جمله افراد بدحال هستند که امیدواریم با مراقبت‌های کادر درمانی و دعای خیر شما بهبود پیدا کنند.

وی در ادامه با تاکید بر عبور میزان مشارکت مردم در طرح بسیج مقابله با کرونا از عدد ۵۰ میلیون نفر گفت: از همه مردم چه آن‌هایی که قبلا در سامانه سلامت ثبت نام کرده بودند و حالا علایم و نشانه‌های شبه آنفلوانزا یا شبه کرونا دارند و چه آن‌هایی که ثبت نام نکرده و به بسیج ملی مقابله با کرونا نپیوسته اند می‌خواهم که به سامانه salamat.gov.ir مراجعه و در آن ثبت نام کنند تا بتوانیم هرچه سریع‌تر از این بحران عبور کرده و کرونا را شکست دهیم.
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا در ایران به صورت نقشه پویا یا برای مشاهده آمارها به صورت نمودارهای خطی و میله‌ای در بازه‌های زمانی متفاوت، اینجا را کلیک کنید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی