.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با اعلام « علی نیا » ؛
کمک 450 میلیون تومانی نظام مهندسی ساختمان مازندران برای مبارزه با کرونا
شمال نیوز : رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با بیان اینکه هیات مدیره استان از زمان شیوع ویروس کرونا درراستای عمل به رسالت اجتماعی خود به نمایندگی از جامعه بزرگ ۳۶هزار نفری مهندسان دراستان ....
کمک 450 میلیون تومانی نظام مهندسی ساختمان مازندران برای مبارزه با کرونا

شمال نیوز: رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از کمک 450 میلیون تومانی این سازمان برای مبارزه با کرونا ویروس خبر داد .

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ، مهندس علی نیا با بیان اینکه هیات مدیره استان از زمان شیوع ویروس کرونا در راستای عمل به رسالت اجتماعی خود به نمایندگی از جامعه بزرگ ۳۶هزار نفری مهندسان دراستان اقدامات ومصوبات خوبی را داشت ، گفت : در راستای مهار کرونا ویروس ، ضمن نصب بیش از یکصد وپنجاه عدد بنر در کلیه شهرها واطلاع رسانی از طریق پیامک و فضای مجازی، در اقدامی مهم ساختمان شماره ۲ خود واقع دراتوبان ساری به قائم شهر به مساحت دوهزار مترمربع را برای درمان بیماران مبتلا به کرونا به دانشگاه علوم پزشکی اختصاص داد .

وی همچنین از اختصاص مبلغ یکصد وپنجاه میلیون تومان قبل از پایان سال و خرید تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی استان دراین شرایط حساس در جهت کمک به هم استانی های عزیز خبر داد و افزود :  اعضای هیات مدیره درابتدای سال هم درقالب مصوبه ای مبلغ سیصد میلیون تومان دیگر برای خرید تجهیرات پزشکی اختصاص دادند وسرجمع تاکنون مبلغ چهارصد وپنجاه میلیون تومان برای کمک به مبارزه ودرمان این ویروس خطرناک از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به مراکز درمانی اهدا شد.

علی نیا با اعلام شماره حسابی بنام سازمان نظام مهندسی استان برای مشارکت مهندسان استان  ابراز امیدواری کرد تا با مشارکت وهمیاری این قشر فرهیخته وپیگیری روسا وهیات رئیسه محترم دفاتر نمایندگی گام های بلندی در راستای کنترل این بیماری منحوس برداشته شود .


این عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی در خاتمه گفت : جامعه مهندسی در همه حوادث غیر مترقبه توانسته نقش آفرینی نماید که اینجانب برحسب وظیفه هم از نگاه خیرخواهانه تک تک اعضای محترم هیات مدیره وهمچنین از یکایک مهندسان استان نهایت تشکر وسپاس رادارم و امیدوارم با یک عزم عمومی ومشارکت فعال همه بخشهای جامعه بتوانیم هرچه زودتر از این ویروس منحوس رهایی یابیم وشادی وسلامتی به جامعه بازگردد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی