.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
محور کیاسر بازگشایی شد/ تردد روان در محورهای مازندران
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: محور کیاسر که به‌دلیل کولاک شدید مسدود شده بود از دقایقی پیش باز شده و تردد در آن برقرار است.

به گزارش شمال نیوز، محسن هاشمی  اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

 

وی با اشاره به بازگشایی محور کیاسر، افزود: این محور که به‌دلیل کولاک شدید مسدود شده بود از دقایقی پیش باز شده و تردد در آن برقرار است.

 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران بیان کرد: باتوجه به شرایط جوی لازم است رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی استان حتما خودروهای خود را به ادوات زمستانی تجهیز کنند.

 

هاشمی تصریح کرد: موضوع دیگر اینکه در زمان بارندگی رانندگان از سفرهای غیرضروری به‌ویژه در مسیرهای کوهستانی استان پرهیز کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به احتمال ریزش بهمن و سقوط سنگ افراد از توقف در مسیرهای کوهستانی استان پرهیز کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران در پایان گفت: سامانه 141 در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی افراد درباره آخرین وضعیت راه‌های استان است که ضرورت دارد رانندگان قبل از سفر وضعیت راه‌ها را استعلام کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی