.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مبارزه با فساد به شدت در حال انجام است
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد با شدت در حال انجام است و با مفسدان برخورد قاطع می شود.

به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام هادی صادقی صبح شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه مبارزه با فساد با شدت در حال انجام است، گفت: در خصوص پرونده‌های اخیر و مفاسد اخیر پرونده‌هایی تشکیل شده و این مسئله با شدت پیگیری می‌شود.

وی با اظهار اینکه حجت الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه در میدان عمل هستند و به صورت میدانی کار می‌کنند، افزود: این کار کمک به افکار عمومی کرده است، البته کارهای زیادی باید انجام شود.

وی با عنوان اینکه ما می‌خواهیم با برنامه فرهنگی، کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع صورت گیرد، حجم ورودی حدود ۱۷ میلیون پرونده به دستگاه قضائی را فاجعه دانست و گفت: این میزان دو برابر استاندارد است و شمار زیاد پرونده‌ها، دقت را پایین می‌آورد و سبب نارضایتی می‌شود.

معاون فرهنگی قوه قضائیه ادامه داد: در مجموع جریان خوبی صورت گرفته و پرونده‌هایی که زمان زیادی از آن گذشته در حال به روز شدن است تا زودتر به نتیجه برسد.

حجت الاسلام صادقی با تاکید بر اصلاح قانون برای پیشگیری از ورود برخی پرونده به دستگاه قضائی گفت: پرونده‌هایی مانند کشاورزی و منابع طبیعی باید وارد دادگاه‌های خاص شود تا مشکلات قضائی کمتر شود.

وی خواستار تشکیل و برگزاری مسابقات سراسری قرآنی قوه قضائیه در استان مازندران شد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی