.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استقبال بی نظیر از مرد اقتصاد و اخلاق در تنکابن ، رامسر و عباس آباد ؛
دکتر شمس الدین حسینی : غرب استان نیازمند تدوین برنامه توسعه راهبردی است / فقدان برنامه محوری برای دستیابی به افق توسعه پایدار بزرگترین مشکل منطقه است / برای بهره‌گیری از توانمندی‌هاوبرجستگی های اقتصادی و گردشگری غرب استان باید به هم افزایی برسیم
شمال نیوز : دکتر سید شمس الدین حسینی با اشاره به بخشی از قابلیتهای گردشگری و کشاورزی در غرب مازندران فقدان برنامه محوری برای دستیابی به افق توسعه پایدار در این منطقه را مشکل عمده در این راستا بیان کرد.....
دکتر شمس الدین حسینی : غرب استان نیازمند تدوین برنامه توسعه راهبردی است / فقدان برنامه محوری برای دستیابی به افق توسعه پایدار بزرگترین مشکل منطقه است / برای بهره‌گیری از توانمندی‌هاوبرجستگی های اقتصادی و گردشگری غرب استان باید به هم افزایی برسیم

شمال نیوز : دکتر شمس الدین حسینی بر تدوین برنامه توسعه راهبردی غرب مازندران تاکید کرد .

به گزارش شمال نیوز ، وزیر سابق اقتصاد با تاکید بر قابلیتهای ممتاز غرب مازندران ضرورت هم افزایی هرچه بیشتر برای بهره‌گیری از توانمندی‌هاوبرجستگی های این منطقه را در فعالیتهای توسعه‌ خواستار شد.

 

دکتر سید شمس الدین حسینی با اشاره به بخشی از قابلیتهای گردشگری و کشاورزی در غرب مازندران فقدان برنامه محوری برای دستیابی به افق توسعه پایدار در این منطقه را مشکل عمده در این راستا بیان کرد.

 

این نامزد مطرح انتخابات تنکابن ، رامسر وعباس آباد تصریح کرد: در حال حاضر برنامه راهبردی وعملیاتی برای بهره‌گیری از قابلیتهای ممتاز غرب مازندران در مسیر توسعه وجود ندارد و بخشی نگری از آفات مهم برنامه های جاری است .

 

دکتر حسینی یادآور شد: در صورت تدوین و اجرای برنامه توسعه راهبردی ، غرب مازندران به مرحله بالندگی و شکوفایی اقتصادی خواهد رسید.

 

وی با مهم خواندن برهه کنونی برای بهره‌گیری از ظرفیت های توسعه در تنکابن ، رامسر و عباس آباد گفت: آینده درخشان منطقه باید بدست توانمند جوانان پرشور و فعال غرب مازندران رقم بخورد .

 

دکتر حسینی مجلس یازدهم را سرنوشت ساز و تصمیم گیر اصلی در ریل گذاری برای دهه آینده کشور دانست و افزود: با تشکیل مجلس قوی و کارآمد چالش‌های پیش روی انقلاب اسلامی برطرف خواهد شد.

 

گفتنی است ؛ ورود دکتر سید شمس حسینی به رقابت های انتخاباتی در تنکابن ، رامسر و عباس آباد با استقبال بی نظیر مردمی روبرو شده است و نخبگان این شهرستان ها با حضور در ستاد انتخاباتی این نامزد سرشناس مجلس یازدهم حمایت همه جانبه خود را از برنامه ها و دیدگاههای راهبردی وی اعلام نمودند .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی