.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
پس از افشاگری های صورت گرفته ؛
انصراف ۱۱ نماینده فعلی و ادوار از سهامداری یک شرکت
شمال نیوز : رئیس هیأت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با اشاره به نامه اخیر خود به رئیس قوه قضاییه، انصراف ۱۱ نماینده فعلی و ادوار از سهامداری یک شرکت را تأیید کرد.....
انصراف ۱۱ نماینده فعلی و ادوار از سهامداری یک شرکت

شمال نیوز: دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای که اخیراً خطاب به آیت‌الله رئیسی رئیس قوّه قضائیه منتشر کرده است، ۱۱ نماینده ادوار و فعلی را نام برده که با یک سرمایه‌دار مسئله‌دار، شرکتی را تأسیس می‌کنند و بدون اینکه پولی پرداخت کنند به سهام‌داری آن شرکت دست می‌یابند.

به گزارش شمال نیوز، در پی نامه توکلی، برخی از این نمایندگان اعلام کردند که این شرکت هیچ معامله‌ای صورت نداده و همه آنان از سهامداری شرکت انصراف داده اند.

در همین زمینه، خبرنگار سیاسی فارس به‌سراغ احمد توکلی، رئیس هیأت مدیریه دیده‌بان شفافیت و عدالت رفت و توضیحات وی را جویا شد.

توکلی با اشاره به نامه خود به آیت‌الله رئیسی گفت: آنچه آن نامه می‌گفت این بود که ثروتمندان حرام‌خوار برای تثبیت جایگاه زراندوزی‌شان به نمایندگان و سایر صاحب‌منصبان طمع می‌کنند و در اشکال فریبنده در جلب حمایت آنان می‌کوشند. این زراندوزان برای این مقصد، پول خرج می‌کنند تا نفوذ را پیش‌خرید کنند؛ بنابراین نماینده وفادار به مردم و اسلام نباید به خودش اجازه چنین فعالیت‌هایی را بدهد.

وی ادامه داد: جمعی از آن ۱۱ نماینده در ملاقاتی در دفتر من گفتند که چند ماه پس از ثبت شرکت در حالی که هیچ فعالیتی در عمل صورت نگرفته بود، همه ما ۱۱ نفر رسماً از سهامداری شرکت انصراف دادیم.

رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه بررسی‌ها نشان می‌داد که این ادعا درست است، تصریح کرد: این اقدام بازگشت و توبه از راه گناه و ناصواب است؛ یعنی وقتی پذیرفته‌اند که آن شرکت نباید تشکیل می‌شد، در واقع از راه اشتباه کناره گرفتند و عمل انجام شده را جبران کردند. قرآن می‌فرماید ان الحسنات یذهبن السیئات؛ اعمال نیکو کار‌های زشت را از بین می‌برد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

اکبر 19 دي 1398
مطمئنا سهام آن یازده نفر از زمینی 3000متری در شهرک غرب که آقای توکلی 25سال پیش جهت تاسیس مدرسه غیر انتفاعی از نهاد امام خمینی آن هم با یک سوم قیمت با اقساط 5ساله گرفت بیشتر نمی شود .لطفا از آقای شفاف سازی بخواهید در این مورد هم توضیح دهند .حتما پس از برملا شدن خواهند گفت آن را وقف کرده ام .

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی