.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
شهادتت مبارک سردار
از کدام روز‌ها سخن بگویم؟! از روز‌های دفاع مقدس و فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله آن زمان، یا از این روز‌ها و هدایت نیرو‌های مقاومت در عراق و سوریه و آن هم در خط مقدم جبهه و ضربه مهلک تو به تروریسم و حامیان آنان در منطقه؟!

شمال نیوز: زهرا عبادی * / در وصفت چگونه نویسم؟! که قلم از بیان عظمتت عاجز و تاریخ اسلام برای رشادت‌های مردانه‌ تو ایستاده کف می زند. تو همانی که علی زمان، رهبر معظم له ایران خطاب به شما گفت: «خود شما هم که آقای سلیمانی باشید، در نظر ما شهیدید. شما شهید زنده هستید. شما بار‌ها در میدان جنگ به شهادت رسیدید. اما خدای متعال خواست شما‌ها زنده بمانید و برکات آن برای کشور و دنیای اسلام ادامه پیدا کند.»

از کدام روز‌ها سخن بگویم؟! از روز‌های دفاع مقدس و فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله آن زمان، یا از این روز‌ها و هدایت نیرو‌های مقاومت در عراق و سوریه و آن هم در خط مقدم جبهه و ضربه مهلک تو به تروریسم و حامیان آنان در منطقه؟!

یا از روایت ژنرال ارتش آمریکایی «استنلی مک کریستال» که می گوید: «از چیز‌هایی که مشاهده کردم می‌توانم بگویم سلیمانی بهترین کسی است که آنان دارند. ما زمانی که برای مقابله با ایرانی‌ها تلاش کردیم او را مورد بررسی قرار دادیم. او وقتی در میدان جنگ است بسیار کاریزماتیک است و در محیط‌های مختلفی عملیات داشته که هیچ ژنرال آمریکایی با هر میزان آزادی عمل نداشته است.

یا از ترس چهره‌ ابوبکر بغدادی رهبر گروه تروریستی داعش از آن زمانی که در خطبه‌ی نماز جمعه‌اش گفته بود: «ما اگر سلیمانی را دستگیر کنیم مانند خلبان اردنی آن را در آتش خواهیم سوزاند.» و تو در پاسخ به این موضوع بیان کردی: «آقای بغدادی! زمانی که این حرف را می‌زدی بنده روبه‌روی شما در صف سوم بین جمعیت نشسته بودم.»

از همه‌ این‌ها که با لبخند و افتخار بگذریم امروز روز آسمانی شدن توست. روزی که رهبر انقلاب در پیامشان بیان کردند: «دیشب ارواح طیبه شهیدان روح مطهر سلیمانی را در آغوش گرفتند. او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذراند. شهادت پاداش این‌همه فداکاری او بود.»

می‌خواهم بگویم شاید گروه تروریستی آمریکایی هلهله زنند و به این امر که سیّد علی تنهاتر شده است کِل بکشند، اما هم آمریکایی‌ها و هم دیگر تروریسم و صهیونیسم‌ها بدانند و هم به تعبیر رهبری سگ خبر رسانشان در این مرز و بوم بداند؛ به تعبیر سیّد علی خامنه‌ای و دیگر ملت فهیم ایران در سیزدهم دی ماه ۱۳۹۸، خط جهاد مقاومت، با انگیزه‌ای مضاعف ادامه پیدا خواهد کرد. آن‌ها بدانند ما سردار سلیمانی‌ها در این مرز و بوم بسیار داریم. اما این حرکت تاسف‌بار و غیر انسانی شما صرفا بذر نفرت به شما را در دل جوان انقلابی ما و انگیزه‌ی ما را برای مقاومت و پاسداری از ارزش‌های اسلام بیش از پیش کرده است.

زهرا عبادی-مرکز بیت‌الهدی آمل، دانشگاه فرهنگیان مازندران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی