.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
انتقاد تند لاریجانی از اظهارات برخی از مسئولان
لاریجانی: جهت‌گیری‌های اختلاف افکنانه برخی از مسئولان در شرایط هجمه همه جانبه دشمنان به هیچ وجه قابل قبول و پذیرفتنی نیست. در وضعیتی که دشمن با تمام ملت ایران درگیری دارد تمام مسئولان باید در مسیر اتحاد حرکت کرده و بر آتش اختلافات دامن نزنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: من تمام جناح‌ها و افراد جریان‌های سیاسی کشور را می‌شناسم و هیچ یک از این جریان‌ها به تنهایی قدرت حل مشکلات کشور را ندارند مگر اینکه با یکدیگر اتحاد و تعامل داشته باشند.

 

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی روز پنجشنبه در همایش تجلیل از واحدهای تولیدی نمونه استاندارد در قم بیان کرد: اگر نخبگان تمام حریان های سیاسی کشور دور یک دیگر جمع شوند می توانند مشکلات اساسی کشور را کنترل و مدیریت کنند.

 

وی تاکید کرد: در وضعیتی که دشمن با تمام ملت ایران درگیری دارد تمام مسئولان باید در مسیر اتحاد حرکت کرده و بر آتش اختلافات دامن نزنند.

 

لاریجانی خاطرنشان کرد: جهت‌گیری‌های اختلاف افکنانه برخی از مسئولان در شرایط هجمه همه جانبه دشمنان به هیچ وجه قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

 

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هدف تحریم های بین المللی آشفتگی اقتصادی با ایجاد رخنه در مسیر تولید و اشتغال می باشد.

 

لاریجانی افزود: در این شرایط تا حد امکان از ظرفیت دیپلماسی برای حل مشکلات اقتصادی و تولیدی استفاده می گردد.

 

وی اضافه کرد: علاوه بر استفاده از توان دیپلماسی برای بهبود وضعیت تولید باید افکار عمومی و فضای کلی جامعه به سوی تولید و اشتغال هدایت گردد.

 

نماینده مردم قم تاکید کرد: در شرایطی که دشمن برای زمینگیر کردن اقتصاد ایران تمام همت خود را به کار گرفته باید تمام اراده ها و هدف گیری ها در مسیر رونق تولید قرار بگیرد.

 

لاریجانی عنوان کرد: بزرگترین کمکی که اصحاب رسانه و دلسوزان می توانند بکنند این است که فضای عمومی را به سمت تولید و اشتغال سوق داده و از جهتگیری های حزبی و گروهی خودداری کنند.

 

وی گفت: کشور در این شرایط بیش از هر زمان دیگری به صادرات نیازمند است، روند صادرات با وجود تمام مشکلات ارزی روان تر شده است.

 

لاریجانی اضافه کرد: با تغییر نرخ ارز کمک شایانی به صادرات کشور خواهد شد ولی نیاز به مشوق های صادراتی همچنان در سطح کشور احساس می شود.

 

وی عنوان کرد: در این شرایط نباید با برخی سخت گیری ها و موانع در مسیر خود تحریمی و کاهش حجم صادرات کشور گام برداشته شود.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه ابراز کرد: موضوع استاندارد نقش کلیدی در رشد اقتصادی دارد، استاندارد یک مساله اطمینان بخش در داخل و تسهیل گر در روند صادرات است.

 

وی گفت:توجه به استاندارد یک مقوله پایه ای در رشد اقتصادی کشور است و بدون رعایت ضوابط آن امکان ورود به بازارهای بین المللی ممکن نخواهد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: موضوع کیفیت و استاندارد یکی از اصلی ترین نیازهای کشور در توسعه کمی و کیفی کالاهای صادراتی می باشد.

 

لاریجانی تصریح کرد: با استاندارد سازی و انطباق نشان استاندارد روند صادرات کالاهای داخلی به بسیاری از کشورهای دنیا راون تر شده است.

 

وی بیان داشت: مسئولان اقتصادی کشور از تولید و صادرات کالاهای خرد حمایت های لازم را به خرج دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: در قانون توسعه و تقویت نظام استاندارد تلاش شده تا مساله استانداردسازی در تمام بخش های کشور نهادینه شود.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان عنوان کرد: بازدیدهای میدانی استاندار قم از واحدهای تولیدی از اقدامات مثبت و عملی در مسیر رونق تولید و اجرای قوانین مصوب در این زمینه است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی