.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
با اعلام آخرین خبر از سرنوشت طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی ؛انتخاباتی
یوسف نژاد : پول کثیف و زیاد در انتخابات تعیین‌کننده است/ ممکن است خیلی‌ها با پول به مجلس بیایند
شمال نیوز : این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: امیدوارم با تصویب طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شاهد نفوذ پول در انتخابات و رأی‌آوری استفاده‌کنندگانِ پول‌های کثیف نباشیم.....
یوسف نژاد : پول کثیف و زیاد در انتخابات تعیین‌کننده است/ ممکن است خیلی‌ها با پول به مجلس بیایند

شمال نیوز: علی‌اصغر یوسف‌نژاد، نماینده ساری و عضو هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتماد ، با اشاره به تصویب کلیات طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت مالی و سازماندهی نظام انتخاباتی مطالبه همه از جمله رأی‌دهنده‌ها، کاندیداها، برگزارکنندگان انتخابات، ناظران و مجریان انتخابات است.

 
او ادامه داد: مهم است که برای شفاف‌سازی مالی در انتخابات و سازماندهی آن چه چیزی را تصویب کنیم. همه به یکباره می‌گویند پول کثیف و پول زیاد در انتخابات تعیین‌کننده است، که همین‌طور است. وقتی در کشور حزب نداریم و تحزب در فضای سیاسی وجود ندارد، خیلی‌ها ممکن است با پول هم بیایند.

 
این نماینده مجلس تاکید کرد: طرح دوفوریتی شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی طرح خوبی است. البته باید چکش‌کاری‌های لازم از نظر ادبیات و محتوا انجام پذیرد و ان‌شاءالله 2 هفته دیگر در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

یوسف‌نژاد در پاسخ اینکه آیا نمایندگان مستنداتی داشتند که اقدام به تصویب این طرح کردند گفت: هر کسی بر اساس شرایطی که دارد، درمی‌یابد که در جامعه بسیاری از مسائل غیراصلی مانند مسائل قومی و قبیله‌ای، پول کثیف و پول زیاد در انتخابات، دخالت و اثر داشته است. تاریخ انتخابات هم این موضوع را نشان داده است و در حال حاضر نیز مبانی آن وجود دارد.

 
او ادامه داد: بنابراین چون هزینه فعالیت‌های انتخاباتی یک مساله عام به شمار می‌رود همه استقبال کردند و زمانی که در مجلس مطرح شد حتی یک مخالف هم نداشت.

 
این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: امیدوارم با تصویب این طرح شاهد نفوذ پول در انتخابات و رأی‌آوری استفاده‌کنندگانِ پول‌های کثیف نباشیم. البته صرف نگارش قانون، این موضوع ممکن نخواهد بود بلکه اجرای قانون و تفسیر به رأی هم در این خصوص اهمیت دارد. گاهی جناح‌بندی‌ها و مسائل سیاسی در انتخابات دخالت دارد؛ یعنی اجرای این قانون را با جناح‌بندی‌های سیاسی تطبیق بدهند و به نوعی از این قانون تفسیر سیاسی کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

من 8 دي 1398
این چه ازادیه که نظر ما رو اول می خونید اگه باب دلتون بود می گذارید و گرنه حذف می کنید آزادی بیان یعنی همه آزادانه نظر بدهند. آقای یوسف نژاد و خیلی از دوستان دیگر با پول آدمهای ثروتمند کرسی مجلس را می خرند و در ازای آن خوش خدمتی به عده ی محدودی سرمایه گذاران می کنند. عجیب برای من وقاهت ایشان در بیان این مسئله بود و درد آن نیز ناشی از بیان آن
من 8 دي 1398
نبود هیچ نظری در پاورقی گزارشهای خبری شما نشان از نارضایتی مردم و بد و بیراه گفتن آنها و سانسور آنها توسط شماست
نا شناس 8 دي 1398
عجب تیتر پرمعنایی !!!!!!!!!!!!!!!!
نا شناس 8 دي 1398
یوسف نژاد تراز نمایندگان استان را بالا برد

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی