.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
اعتراض نماینده آمل به جوسازی های انتخاباتی ؛
یوسفیان ملا : القای انصراف اینجانب از انتخابات کذب است
شمال نیوز : نماینده آمل گفت : علت اصرار این رسانه برای القای انصراف اینجانب برای بنده روشن نیست اما آنچه مسلم است نشر این شایعه مصداق نشر اکاذیب است که قابلیت پیگیری دارد.....
یوسفیان ملا : القای انصراف اینجانب از انتخابات کذب است

شمال نیوز: نماینده آمل و لاریجان در مجلس گفت: یکی از رسانه‌های خبری از انصراف اینجانب از نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داده است که نشر این شایعه مصداق نشر اکاذیب است که قابلیت پیگیری دارد .

به گزارش شمال نیوز، نماینده آمل و لاریجان در مجلس گفت: یکی از رسانه‌های خبری از انصراف اینجانب از نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داده است که نشر این شایعه مصداق نشر اکاذیب است که قابلیت پیگیری دارد.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: یکی از رسانه‌های خبری از انصراف اینجانب از نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داده است که تکذیب می‌شود. علت اصرار این رسانه برای القای انصراف اینجانب برای بنده روشن نیست اما آنچه مسلم است نشر این شایعه مصداق نشر اکاذیب است که قابلیت پیگیری دارد.

 وی در ادامه افزود: رسانه‌ها نباید با شایعه پراکنی و نشر مطالب خلاف واقع علیه فضای رقابتی انتخابات اقدام کنند. رقابت قواعد خاص خود را دارد و نشر اکاذیب و مطالب خلاف علاوه بر اینکه خارج از این قواعد است جرم محسوب می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.