.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
تایید صلاحیت 47 داوطلب انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائم‌شهر
در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی از 62 کاندیدا، 47نفر به هیأت نظارت معرفی و تعیین صلاحیت شدند.

به گزارش شمال نیوز،  نتایج تأیید و رد صلاحیت نامزدهای مجلس یازدهم اعلام و حدود 45 درصد از کاندیداهای مازندران رد شدند.

 

در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی از 62 کاندیدا، 47نفر به هیأت نظارت معرفی و تعیین صلاحیت شدند.

 

به نوعی می‌توان گفت برخلاف دوره قبل، همه چهره‌های معروف در این حوزه انتخابیه تأیید شدند که از آن جمله می‌توان به کمال علیپور، عبدالله رضیان، ولی‌الله رعیت، اصغر گرزین، مرتضی هاشم‌پور، کیوان مرادیان، سید هادی حسینی و حیدر بوداغی اشاره کرد.

 

فرماندار قائم‌شهر با بیان اینکه از 63 داوطلب نام‌نویسی شده برای کاندیداتوری مجلس یازدهم، 47 نفر تأیید صلاحیت شدند، اظهار کرد: صلاحیت 14 نفر پس از بررسی هیت اجرایی انتخابات مورد تأیید قرار نگرفت.

 

یحیی یوسف‌پور ادامه داد: افرادی که معترض هستند چهار روز فرصت دارند تا اعتراض خود را اعلام و به هیأت نظارت استان مراجعه کنند.

 

وی در پایان گفت: دو کاندیدا با حضور در فرمانداری انصراف خود را به صورت مکتوب اعلام کردند.

 

 افرادی که رد صلاحیت شدند دوم تا بیست و یکم دی ماه سال‌جاری فرصت دارند تا اعتراض کنند و 22 بهمن ماه اسامی نامزدها به طور قطع به مراکز حوزه‌های انتخابیه ابلاغ و در روز بعد جمع‌بندی، تهیه و تنطیم و انتشار آگهی انتخابات انجام خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی