.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بازداشت رئیس سابق نظام فنی روستایی چالوس به اتهام فساد مالی
فرمانده سپاه شهرستان چالوس از بازداشت رئیس سابق سازمان نظام فنی روستایی شهرستان چالوس به اتهام فساد مالی خبر داد و گفت: این مسؤول به همراه سه نفر دیگر از مرتبطان پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه کربلا، عابدین داغمه‌چی فیروزجایی فرمانده سپاه شهرستان چالوس از بازداشت رئیس سابق سازمان نظام فنی روستایی شهرستان چالوس به اتهام فساد مالی خبر داد و اظهار کرد: این مقام مسؤول به همراه سه نفر دیگر از مرتبطان پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

 

وی با تاکید بر اینکه سپاه همواره مدافع حقوق مردم بوده و با هرگونه فساد خصوصا مفاسد مالی از سوی هر شخص و نهادی با جدیت برخورد خواهد کرد، افزود:‌ از ابتدای سال جاری و با رصد صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)  و با دستور مقام محترم قضایی عملیات دستگیری این مقام مسئول به اتهام تخلفات مالی در دستور کار قرار گرفت.

 

 فرمانده سپاه شهرستان چالوس در پایان از مردم خواست که هرگونه اخبار در حوزه های امنیتی، فساد مالی و سایر موضوعات را در اسرع وقت به سامانه ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه اطلاع‌رسانی کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی