.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رشد ۶ درصدی تلفات حوادث رانندگی در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران شمار جان باختگان ناشی تصادف را طی هشت ماه امسال در استان ۴۵۰ نفر اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد شش درصدی داشته است.

به گزارش شمال نیوز، علی عباسی اظهار داشت:در هشت  ماهه امسال  ۴۵۰ نفر شامل۳۴۰مرد و مابقی زن بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد افزایش داشت.

وی گفت: محور درون شهری با ۱۲۵نفر با افزایش ۳۰ درصدی و  جاده های برون شهری و راه روستایی با ۳۲۵ با کاهش ۲ درصدی فوتی ناشی از تصادف در آن به ثبت رسید و بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی مربوط به شهرستان های ساری ،میاندرود با ۷۱ ،  بابل با ۶۲ و قائمشهر و سیمرغ با ۵۰ مورد بود و شهرستان گلوگاهبا ۵ مورد کمترین فوتی ناشی از تصادفات رانندگی را داشته است.

عباسی با بیان اینکه عابران پیاده بیشترین قربانیان تصادفات هستند گفت: در زمان وقوع تصادف ۱۰۷ نفر از افراد عابرین پیاده ، ۹۲نفر سر نشین ، ۸۸ نفر موتور سوار ،۸۵ نفر راننده و ۷ مورد دوچرخه سوار فوت شدند.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه صرفا آمار مصدومینی که به مراکز پزشکی قانونی ارجاع می شود در این سازمان ثبت شده است اظهار داشت: در هفت ماه امسال، ۱۰ هزار و ۳۹۰ نفر مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی مراجعه کردند ./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی