.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه (129) دراستان مازندران راه اندازی شد
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری مازندران از راه‌اندازی مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه (129) با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای، تلفنی، حقوقی و کیفری رایگان دراستان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، محمدعلی کریمی‌مله  معاون آمار و فناوری اطلاعات  مازندران از راه اندازی مرکز ارتباطات  مردمی قوه قضاییه (۱۲۹) با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای، تلفنی، حقوقی و کیفری رایگان  در استان خبر داد و گفت: با توجه به کشوری شدن شماره ۱۲۹ با پشتیبانی  مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه؛ استان مازندران نیز به استان‌های مشمول طرح پیوست و از ۱۲ آذرماه در استان  تلفن گویای ۱۲۹ راه‌اندازی شد.

وی هدف از این اقدام را تسهیل ارتباط مردم  با قوه قضاییه اعلام کرد و افزود: ارتباط  با کارشناسان حقوقی، محاسبه مهریه و دریافت برخی از خدمات الکترونیک قضایی از جمله امکانات این تلفن گویاست.

معاون آمار و فناوری اطلاعات  مازندران اظهار کرد: مطرح کردن هر گونه  انتقاد و پیشنهاد، تقدیر یا انتقاد از کارکنان قوه قضاییه و آشنایی با مطالب حقوقی  از دیگر خدماتی  است که از طریق این تلفن گویا می‌توان به آن دست یافت.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی