.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دکتر عالیه زمانی در دومین همایش نکوداشت یاوران خیریه همت عالی:
درمانگاه خیریه همت عالی در ساری تأسیس می‌شود/ ۴ میلیارد تومان خدمات پزشکی رایگان در ۴ سال
شمال نیوز : خیریه همت عالی که توسط جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته‌های مختلف شکل‌گرفته است تاکنون با برگزاری بیش از ۱۶۰ برنامه ویزیت و ارائه خدمات پزشکی و اهدا دارو رایگان، تاکنون توانسته است بیش از ۴۰ هزار ویزیت رایگان انجام دهد.....
درمانگاه خیریه همت عالی در ساری تأسیس می‌شود/ ۴ میلیارد تومان خدمات پزشکی رایگان در ۴ سال

شمال نیوز: اشاره: دومین همایش نکوداشت یاوران خیریه همت عالی بعدازظهر پنج‌شنبه هفتم آذر در سالن هلال‌احمر ساری با حضور بیش از ۸۰۰ نفر از اعضا و دریافت‌کنندگان خدمات خیریه همت عالی مازندران با سخنرانی دکتر عالیه زمانی برگزار شد. فعالیت این سازمان مردم‌نهاد از سال ۹۵ آغاز شد که اعضای اصلی آن بیش از ۲۰۰ نفر می‌باشند.


به گزارش شمال نیوز، خیریه همت عالی در نظر دارد با تأسیس یک درمانگاه خیریه در شهرستان ساری خدمات رایگان پزشکی خود را گسترش دهد. خیریه همت عالی در دو سال پیاپی به‌عنوان خیریه برتر استان و در سال ۹۸ در همایش کشوری تشکل‌های مردم‌نهاد و مؤسسات خیریه، به‌عنوان یکی از خیریه‌های برتر کشور انتخاب شد و موردتقدیر قرار گرفت.

شایان‌ذکر است در این مراسم احکام ۳۰۰ تن از یاوران همت عالی به‌عنوان سفیر عالی این خیریه توسط دکتر عالیه زمانی صادر شد و تعدادی از این افراد به نمایندگی احکام خود را در این مراسم دریافت نمودند.

خیریه همت عالی که توسط جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته‌های مختلف شکل‌گرفته است تاکنون با برگزاری بیش از ۱۶۰ برنامه ویزیت و ارائه خدمات پزشکی و اهدا دارو رایگان، تاکنون توانسته است بیش از ۴۰ هزار ویزیت رایگان انجام دهد.

لازم به ذکر است؛ ارزش ریالی خدمات ارائه‌شده خیریه همت عالی از ویزیت رایگان، خدمات دندانپزشکی، دارو، قلب و عروق، انکولوژی خون، غدد، انکولوژی زنان و زایمان، بیهوشی و مراقب‌های ویژه، کودکان، درد، ارتوپدی، جراحی عمومی، مغز و اعصاب، چشم، اعصاب و روان، تغذیه، روانشناسی، زنان و زایمان و ... بیش از ۴۰ میلیارد ریال است.

گزارشی از دومین آیین نکوداشت یاوران خیریه همت عالی در ادامه می‌آید:

 

دکتر عالیه زمانی:

 

سلامتی حق است نه خدمت

دکتر عالیه زمانی در آغاز صحبت‌هایش با اشاره به شروع پنجمین سال فعالیت خیریه همت عالی عنوان کرد: در این مسیر فرازوفرودهای بسیاری را پشت سر گذاشتیم. همت عالی یعنی چشم به قله دوختن؛ یعنی تلاش برای رسیدن همشهریان و هم‌وطنان به بهترین‌ها. امروز با گفتمان مهربانی و نوع‌دوستی برای تسکین درد‌های نیازمندان و دردمندان و برای انجام مسئولیت اجتماعی خود در قبال شهروندان، با دو گام بلند وارد مرحله‌ای جدید می‌شویم.

مدیر خیریه همت عالی ادامه داد: گام اول راه‌اندازی درمانگاه شبانه‌روزی خیریه در منطقه بلوار کشاورز است. گام دوم در این عرصه معرفی سفیران همت عالی در مناطق مختلف استان به‌عنوان نمایندگان این خیریه است. هدف از این کار کیفیت بیشتر و استمرار در حوزه آموزش بر مبنای سلامت‌محوری و پیگیری امور درمانی نیازمندان و مراقبت از بیماران و دردمندان است.

این فعال اجتماعی در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان کرد: متأسفانه اخیراً شاهدیم که فعالیت‌های خیریه‌ی همت عالی مورد قضاوت‌های غیرمسئولانه و بدونِ پشتوانه قرار می‌گیرد. برخی تلاش می‌کنند گام‌های بلند و ارزشمند خیریه همت عالی را با فعالیت‌های سیاسی و انتخاباتی گره بزنند. من اینجا اعلام می‌کنم؛ خیریه همت عالی با مسئولیت و مشارکت اجتماعی گره‌خورده است. همت عالی آمده است تا حقی را ادا کند. ما معتقدیم سلامتی حق است نه خدمت. سلامتی کالایی نیست که بفروشیم یا بخریم. همت عالی حقی است که به علت سیاست‌گذاری نادرست و سیاست‌بازی عده‌ای، از مردم، نخبگان و جامعه علمی دریغ شد. همت عالی عرصه‌ای برای عمل کردن دانشگاهیان به مسئولیت اجتماعی است. چرا تلاش می‌کنید که این ارزش‌ها را سبک بشمارید؟


دکتر مسعود عمادیان:

 

همت عالی قداست حوزه پزشکی را به نمایش گذاشته است

در بخش‌های دیگری از این مراسم دکتر مسعود عمادیان، متخصص جراحی و پیشکسوت حوزه پزشکی پشت تریبون حاضر شد و به تمجید از عملکرد خیریه همت عالی پرداخت.

دکتر عمادیان عنوان کرد: کسی که می‌تواند درد‌های فردی را به شادی تبدیل کند، دارای زندگی آرامی خواهد بود. قداست فضای حوزه پزشکی را در خیریه همت عالی مشاهده می‌کنیم. هیچ‌کس این دوستان را مجبور نکرده است؛ اما آن‌ها داوطلبانه به انجام این امور می‌پردازند.

این پزشک باتجربه افزود: آن چیزی که پزشکان باتجربه و قدیمی ازلحاظ ارتباط مؤثر و مسئولانه با بیماران و قشر دردمند جامعه مدنظر داشت؛ امروز توسط خیریه همت عالی در حال رخ دادن است.

این متخصص جراحی خطاب دکتر عالیه زمانی گفت: حسادت‌ها همیشه وجود داشته و دارد. برخی تنها به منافع خود فکر می‌کنند. بنده بیش از نیم‌قرن در حال فعالیت هستم و شاهدم که شما و دوستانتان چه فعالیت‌های زیبایی را انجام می‌دهید.

در پایان علی مجد دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی به نمایندگی از دانشجویان این دانشگاه با قرائت بیانیه ای حمایت خود را از فعالیت های خیریه همت عالی و دکتر عالیه زمانی اعلام کرد.

 

 

/photo/20190910170119_IMG_0372-01-copy.jpg/photo/20190910171427_IMG_0385-01-copy.jpg/photo/20190910171804_IMG_0399-01-copy.jpg/photo/20190910172753_IMG_0452-01-copy.jpg


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

مخالف تظاهر 10 آذر 1398
سلام تاسیس خیریه فقط کار تبلیغاتی بود وهست به محض رای نیاوردن در دوره قبل کار انتخاباتی رو با تاسیس خیریه شروع واستارت زد هر کسی که یه ذره عقل وهوشمندی داشته باشه متوجه میشه که حرفهاش همه شعاره وهمراهانش معمولا پزشکان تازه کار از راه رسیده هستندوکار خیر کردن وخیریه نیاز به بوق وکرنانه کردن ورسانه ایی کردن نداره خدا شاهد وناظر ،هر دفعه که جایی حضور دارن کلی تبلئعات واطلاع رسانی ما ویزیت کردیم ومشاوره دادیم اگه کارش سیاسی نیست ونبود چرا در جلسه نکو داشت احد الناسی از علوم پزشکی ومسئولان حضور نداشتند چون همه شون آگاهند این کار سیاسی وتبلیغاتی هست برای همین حضور نداشتندوخانم قاسمی طوسی هم سخنرانی نداشتد در رو درواسی چند دقیقه شرکت کردند اگه قصد خیر بود وهست تاسیس خیریه را از قبلها استارت میزد نه بعد از شکست در انتخابات مجلس قب
بی نام 10 آذر 1398
باز انتخابات بازم دکتر زمانی. این چهارسال سرتون کجا گرم بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احمدی 10 آذر 1398
درود بر خانم دکتر زمانی که فوق العاده در این چند سال برای درمان مناطق ضعیف و کم توان زحمت و تلاش داشته انشاالله امسال او را در مجلس شورای اسلامی با آرای مردم شریف شهرستان ساری خواهیم دید.
نا شناس 10 آذر 1398
بابا با درمانگاه شاید اول انقلاب میشد رفت مجلس ولی الان دیگه جواب نمیده
شما و آقای مدیرکل سابق فقط باعث شکستهن رای افراد صاحب نفوذ و رای بالای بخش ما میشید و باز چهاردانگه مثل بچه یتیم میمونه
نمونش این ۴سال که خون به جیگرمون کردند
الله وکیلی میدونید رای ندارید برید کنار
حالا باز خودتون و منافعتون میدونن

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی