.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

از ساعتی قبل در مراکز حوزه انتخابیه سراسر استان ؛
آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران
شمال نیوز : ثبت نام داوطلبان از ۸ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۸ انجام می‌شود، افزود: داوطلبان می‌توانند علاوه بر حوزه‌های ۹ گانه شهرستانی در وزارت کشور نیز ثبت نام کنند.....
آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران

شمال نیوز: ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه مازندران صبح امروز آغاز شد.

به گزارش شمال نیوز،  حسین حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: ثبت نام نامزد‌های انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز ۱۰ آذر ماه در ۹ حوزه انتخابیه شامل بهشهر، ساری، قائم شهر، آمل، بابل، نور، بابلسر، نوشهر و تنکابن آغاز شد.
 
او با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان از ۸ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۸ انجام می‌شود، افزود: داوطلبان می‌توانند علاوه بر حوزه‌های ۹ گانه شهرستانی در وزارت کشور نیز ثبت نام کنند.
 
حسن نژاد زمان ثبت نام نامزد‌ها را از تا ۱۶ آذر ماه اعلام کرد و گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی از هفدهم آذر شروع می‌شود و تا ۲۶ آذر ادامه خواهد داشت.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: فرمانداری‌های مراکز حوزه انتخابیه ۲۷ آذر ماه نیز مراتب رد صلاحیت را به داوطلبان ابلاغ می‌کنند و داوطلبانی که صلاحیتشان از سوی هیات‌های اجرایی رد شده باشد از ۲۸ آذر تا دوم دی ماه فرصت دارند، شکایت خود را به هیات‌های نظارت استان ارسال کنند.
 
رئیس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مازندران افزود: هیات‌های نظارت نیز پس از بررسی صلاحیت‌ها نظرشان را ۲۱ دی ماه به فرمانداری‌ها اعلام خواهند کرد.
 
حسن نژاد گفت: فرمانداران حوزه‌های انتخابیه از ۲۲ دی ماه تا ۱۱ بهمن ماه فرصت دارند تا مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان را به آن‌ها ابلاغ کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران افزود: تمامی تمهیدات لازم برای ثبت نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه فراهم شده است .

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی