.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
اوضاع پیچیده صدرنشین
بمب ساعتی لیگ در دستان گل‌محمدی
آنچه بین یحیی گل محمدی و باشگاه شهرخودرو می گذرد دیگر دور از تعارفات معمول و رودربایستی ها است و به نظر رابطه میان مالک و سرمربی دچار خدشه ای جدی شده است.
 بمب ساعتی لیگ در دستان گل‌محمدی

به گزارش "ورزش‌سه"، همه چیز از ماجرایی آغاز شد که در آخرین تمرین شهرخودرو پیش از دیدار با نفت آبادان رخ داد. موضوعی که به سوختن آبگرمکن محل تمرین شهرخودرو و سرد شدن آب بعد از استحمام 4 بازیکن تیم بازمی گشت. چیزی که بعد از غر غرهای اولیه گل محمدی را برآن داشت تا در نشست مطبوعاتی روز گذشته جمله عجیبی را به زبان بیاورد و بگوید نیمکت ما از ابتدای فصل سرما دارد می لرزد!


یحیی پیش از این نیز در یک مصاحبه دیگر نسبت به اطرافیان مالک باشگاه هشدار داده بود و طعنه ای به او درباره وعده ها و پاداش صعود به آسیا زده بود. مالک باشگاه نیز عقیده دارد با توجه به وضعیت اقتصادی کشور پرداختی او به بازیکنان و کادر شهرخودرو در حد مطلوبی است و البته مسائلی که به لباس و ... مربوط می شود در حوزه گمرک است و ارتباط چندانی به وی ندارد. اما در شرایطی که شهرخودرو در صدرجدول لیگ حضور دارد و امروز یک مسابقه دشوار را مقابل نفت آبادان برگزار خواهد کرد، چرا این اختلافات سر باز کرده است؟


گل محمدی که بعد از یک فصل درخشان با شهرخودرو قصد داشت ابتدای لیگ نوزدهم به پرسپولیس برود، با قرارداد سفت و محکم مالک باشگاه در شهرخودرو ماندگار شد. این تیم در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی هم به جمع نفرات خود اضافه کرد تا در جمع مدعیان باقی بماند. اما گاه و بیگاه اخباری از مسائل مالی این تیم خصوصی شمال شرق ایران به گوش می رسید. مسائلی که البته که با توجه به اوضاع کلی و شرایط اقتصادی چندان به گوش ناآشنا نیست و به نوعی کلیت فوتبال ایران را در بر گرفته است. اما دور تازه این تلاش ها ممکن است به یک نتیجه تازه ختم بشود. اینکه یحیی گل محمدی درباره آینده اش در تیم شهرخودرو تصمیم بگیرد. تیمی که با او در صدرجدول لیگ قرار دارد و به پیچ بازی های حساس و دشواری مثل تراکتور و استقلال رسیده است.


گل محمدی که در حال حاضر از مورد علاقه ترین سرمربیان لیگ برتر محسوب می شود و حتی درباره اش می گویند شانس حضور در تیم ملی را هم دارد، ممکن است درنهایت با شرایطی که ظاهرا آزارش می دهد کنار نیاید و مسیر دیگری را انتخاب کند. همانطور که قبل تر و در سالهای نه چندان دور در زمانی که مربی صبا بود، به پایتخت نقل مکان کرد تا بخشی از پازل تاکتیکی تیم مورد علاقه اش پرسپولیس باشد. او اگرچه در آن فصل با وجود نتایج مثبت جای خود را به علی دایی داد، اما ظاهرا یک ماموریت تمام نشده در پرسپولیس دارد که ممکن است برنامه ریزی ها برای آن آغاز شده باشد.


موضوع یحیی و پرسپولیس یک خبر بسیار بزرگ و پرسر و صدا است و به نظر نمی رسد که فعلا بتوان درباره ابعاد آن صحبت کرد. اما شرایط واقعی آب و هوایی در پشت گرد و غبار در دو طرف جبهه به نحوی است که برای آنها که فوتبال را جدی تر و نزدیک تر تعقیب می کنند، نشانه هایی دقیق از خود به جای می گذارند. نشانه هایی مبنی بر داستان هایی که به زودی از نو نوشته خواهند شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی