.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
(عکس) ایران خودرو و عرضه سه محصول جدید در آینده نزدیک
نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو، از ارائه ۳ محصول جدید به بازار در آینده نزدیک خبر داد.
  ایران خودرو و عرضه سه محصول جدید درآینده نزدیک (+اسامی خودروها)     نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو، از ارائه ۳ محصول جدید به بازار در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو حسن وفادار درخصوص وضعیت تولید دراین شرکت افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تامین و تدارک مناسب تولید ایران خودرو روبه رشد است و به دنبال تحقق عبور مستقیم از خط تولید تا تحویل به مشتریان هستیم.

وی افزود: با بهبود شرایط زنجیره تامین به دلیل تعهد ایران خودرو به جامعه و لزوم پاسخگویی به نیاز مشتریان، تکمیل خودرو‌های ناقص و دارای کسری قطعه در اولویت این خودروساز قرار گرفته است.

به گفته وی برهمین اساس ۱۰۳ هزار دستگاه خودروی دارای کسری قطعه در خردادماه هم اکنون به کمتر از ۲۴ هزاردستگاه رسیده که در دی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.

وفادار با اشاره به ۱۶ پروژه کلان تعریف شده برای ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر سطح کیفی محصولات ایران خودرو از میانگین صنعت بالاتر است. به عبارت دیگر ۷۲ درصد از محصولات ایران خودرو درسطح کیفی ۳ و ۴ و ۵ ستاره قرار دارند.

نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو درخصوص اصلاح ساختار مالی این خودروساز تصریح کرد: تامین نقدیتگی سرمایه در گردش، افزایش تیراژ تولید و فروش اموال مازادو افزایش عرضه محصولات از مهم‌ترین ارکان اصلاح ساختارمالی است.

وی در زمینه فروش اموال مازاد برای تامین سرمایه درگردش تولید افزود: فروش هزار میلیارد تومان از اموال مازاد در دستور کارقرار دارد که از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۵۴ میلیارد تومان آن محقق شده است.

نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرواز عرضه محصولات جدید از جمله رانا سال، دنا پلاس دنده اتوماتیک، ۲۰۷ پانوراما دنده اتوماتیک در آینده نزدیک خبرداد.     ایران خودرو و عرضه سه محصول جدید درآینده نزدیک (+اسامی خودروها)  

پژو 207 پانوراما

وفادار با اشاره به اینکه تحقق بومی‌سازی صنعت خودرو نیازمند همکاری مستمر این صنعت با مراکز علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان است، خاطر نشان کرد: درمجموع سه میز تخصصی تعمیق ساخت داخل که به ابتکار وزارت صنعت برگزارشد، حدود ۸۵ قطعه با فناوری بالا از محصولات ایران خودرو

توسط ۳۹ سازنده که کاهش ارزبری سالانه ۱۲۷ میلیون یورو به دنبال دارد، بومی سازی می‌شود.

    ایران خودرو و عرضه سه محصول جدید درآینده نزدیک (+اسامی خودروها)   دناپلاس اتوماتیک

وی درخصوص پروژه‌های توسعه‌ای ایران‌خودرو گفت: توسعه پلتفرم جدید به منظور تولید گسترده محصولات مختلف، توسعه خانواده موتور با تکنولوژی بالا با هدف کاهش آلایندگی و مصرف سوخت و همچنین تنوع سوختی محصولات در دستور کار این خودروساز قرار دارد.     ایران خودرو و عرضه سه محصول جدید درآینده نزدیک (+اسامی خودروها) رانای سال
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی