.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بازنگری درسهمیه بنزین خودورهای استیجاری
رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزینه کردن منابع درآمدی حاصل از افزایش قیمت بنزین در محل دیگر خلاف قانون و مقررات است، گفت: بازنگری نسبت به اختصاص سهمیه بنزین خودروهای استیجاری ادارات در برنامه کاری مسؤولان اجرای و مجلس قرار دارد....هزینه‌ کردن درآمد افزایش قیمت بنزین در جای دیگر خلاف است

به گزارش شمال نیوز، علی‌محمد شاعری در ارتباط با عدم واریز یارانه معیشتی به حساب برخی افراد، اظهار کرد: این موضوع مورد نقد و نظر نمایندگان مجلس است.

 

وی تصریح کرد: براساس گزارش‌های دریافتی از مردم،  یارانه معیشتی تعدادی از خانوارها واریز نشده است که این موضوع مورد بحث نمایندگان مجلس بوده و به اطلاع مسؤولان اجرای دولت رسیده است، طی این هفته مصوبه‌ای داشتیم که همه منابعی مالی ناشی از افزایش قیمت بنزین باید به مردم پرداخت شود.

 

رئیس مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: هزینه کردن منابع درآمدی حاصل از افزایش قیمت بنزین در محل دیگر خلاف قانون و مقررات است.

 

وی ادامه داد: مراحل قانونی این مصوبه پس از تصویب در مجلس به شورای نگهبان ارسال می‌شود، مجلس به وظیفه قانونی خویش در این ارتباط عمل کرده است.

 

شاعری در پاسخ  به رانندگان استیجاری ادارات بعد از افزایش قیمت بنزین به دلیل عدم تخصیص بنزین سهمیه‌ای مناسب دچار مشکل شدند، آیا مجلس در این ارتباط ورود پیدا نمی‌کند، گفت: این یکی از مواردی است که در کمیسیون تخصصی مجلس پیگیری می‌شود.

 

وی اضافه کرد: همه خودروهای کار باید سهیمه لازم را دریافت کنند اما شناسایی خودروهای کار ممکن است زمان‌بر باشد ولی عملیاتی می‌شود.

 

رئیس مجمع نمایندگان مجلس مازندران در ادامه از افزایش سهمیه پیک موتورها خبر داد و گفت: موضوعات از این دست به صورت جدی در فرمانداری‌ها و استانداری‌ها و در سطح کلان از طریق وزرا و مجلس پیگیری می‌شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی