.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
پسماند به اقلیم مازندران آسیب زده است
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران گفت: میزان تولید پسماند کشاورزی سه تا چهاربرابر پسماند شهری بوده و به اقلیم استان آسیب زده است.

به گزارش شمال نیوز، محمد محمدی تاکامی پیش ازظهر چهارشنبه در پیش رویداد ملی مدیریت پسماند و محیط زیست استان همزمان با نمایشگاه حوزه پسماند در ساری افزود:فعالان بیمارستانی و صنعتگران بیش از همه دغدغه مدیریت پسماند دارند و روزانه با این مسئله درگیر هستند و امروز همه فعالان و دوستداران محیط زیست، در زمینه پسماند شمال به ویژه مازندران نگرانی جدی دارند.

وی افزود: دوستداران محیط زیست معتقدند زباله ها و پسماند آسیب جدی به اقلیم مازندران وارد می کند و اگر ۵۰ سال دیگر دارای استان خشک بودیم باید امروز خود را ملامت کنیم.

وی درباره رویداد ملی پسماند و محیط زیست اظهار داشت: بنا داریم از ظرفیت شرکت دانش های بنیان و صنعت برای مدیریت پسماند استفاده کنیم و آنان را به متولی تولید پسماند نظیر شهرداری ها و بخشداران، شرکت شهرک های صنعتی، کشاورزان و غیره وصل کنیم.

محمدی تاکامی با بیان اینکه میازن تولید پسماند کشاورزی سه تا چهار برابر پسماندهای شهری است افزود: هر روز آلودگی هایی به طبیعت و محیط زیست وارد می شود.

مدیرکل دفتر شهری استانداری مازندران ادامه داد: رویدار ملی پسماند و محیط زیست با حمایت استانداری و صندوق حمایت نوآوری و شکوفایی و پارک علم و فناوری در استان برگزار می شود./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی