.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تشکیل ۷۰۶ پرونده تخلف در یک هفته
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: تعداد ۷۰۶ پرونده تخلف در هفت روز گذشته از سوی بازرسان صنعت، معدن و تجارت مازندران برای واحد‌های صنفی متخلف تشکیل شد.

به گزارش شمال نیوز، حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در جلسه کمیته بازرسی قرارگاه نظارت ویژه بر بازار استان با اشاره به تشکیل ۷۰۶ پرونده تخلف در طی ۷ روز در استان، گفت: در طی این مدت از ۶ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی بازرسی که منجر به تشکیل این تعداد پرونده شده است.

 

او ارزش تخلفات کشف شده را بیش از ۶۶۰ میلیون تومان اعلام و افزود: پرونده‌های متشکله جهت صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 

قوانلو با مطلوب ارزیابی کردن موجودی کالا در سطح بازار گفت: به لحاظ موجودی کالا‌های اساسی، استان در شرایط بسیار مطلوبی به سر می‌برد و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

 

او افزود: بازرسان این سازمان به همراه بازرسان اصناف و دیگر دستگاه‌های اجرایی به صورت مداوم در حال رصد بازرسی و نظارت در سطح بازار هستند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تشکر از نیروی نظامی و امنیتی در ایجاد آرامش در سطح بازار گفت:یقین داریم بازاریان عزیز در این برهه حساس همچون گذشته کمک حال نظام و انقلاب و مردم بوده و نمی‌گذارند معدود افراد متخلف در حق مردم اجحاف نمایند.

 

او در پایان از تمامی شهروندان استان درخواست کرد هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، احتکار، عدم صدور فاکتور، تقلب و مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام نمایند./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی