.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
حضور رئیس سازمان صمت مازندران در احلاس اتاق اصناف مرکز استان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: اصناف و بازاریان عزیز کشور همواره و در تمامی بحران‌ها کمک حال دولت و ملت بوده اند.

شمال نیوز: حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در جمع روسای/photo/10905478_995.jpg اتحادیه‌های مرکز استان،گفت: تاریخ نشان داده که بازاریان ما همواره در میان مردم از اعتبار ویژه‌ای برخوردار بوده و این عزیزان وفاداری خود به انقلاب را در برهه‌های مختلف زمانی ثابت کرده اند.

او با اشاره به نقش اصناف در قبل و بعد از انقلاب، ایام دفاع مقدس، دوران سازندگی و تحریم‌های ظالمانه اقتصادی افزود: نزدیکترین قشر به مردم و جامعه به لحاظ سطح ارتباطی بازاریان هستند.

قوانلو در ادامه ضمن تشریح دلایل افزایش قیمت بنزین از سوی دولت گفت: کشور در شرایط تحریم قرار دارد به گونه‌ای که هم اکنون یک جنگ تمام عیار اقتصادی را شاهد هستیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه قدر امنیت موجود در کشور را باید بدانیم افزود:اولین نقطه‌ای که از نبود امنیت در کشور آسیب می‌بیند بازار است به همین جهت برخودمان می‌دانیم تا همواره در کنار شما بازاریان عزیز باشیم.

او گفت:شاید برخی از افراد سودجو در شرایط پیش آمده قصد گران کردن کالا و خدمات را داشته باشند که مطمئن هستیم شما بازاریان اجازه اینکار را به آن‌ها نخواهید داد ضمن اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران نیز با بکار گیری تمام توان خود و طرح تشدید نظارت و بازرسی و البته کمک گرفتن از خود اصناف با این دسته از افراد برخورد شدید خواهد داشت.

قوانلو افزود: ما همواره در کنار اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌ها هستیم لذا انتظار داریم که اصناف و بازاریان عزیز نیز هر گونه افزایش قیمت از مبدا کالا را به ما اطلاع دهند تا با هر گونه سوء استفاده احتمالی برخورد قانونی لازم صورت گیرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.