.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
راه کربلا از فرودگاه نجف باز می‌شود
دور جدید اعزام زائران عتبات از سوم آذرماه تنها به صورت هوایی آغاز می‌شود. در این دوره تمام پروازها به فرودگاه نجف پیش‌بینی شده و هیچ پروازی از فرودگاه بغداد در نظر گرفته نشده است.

به گزارش شمال نیوز، نام‌نویسی دور جدید اعزام کاروان‌های عتبات پس از یک ماه وقفه به دلیل اوضاع عراق، از ۲۷ آبان‌ماه آغاز و مقرر شد در این دوره ۱۰۳ کاروان از سوم تا چهاردهم آذرماه به عتبات مشرف شوند.

 

همچنین با توجه به وضعیت موجود در مرزها به منظور ایجاد امنیت بیشتر زائران حسینی، در این دوره تمام کاروان‌ها با ظرفیت‌های اعلامی به صورت هوایی اعزام می‌شوند و ظرفیتی برای اعزام زائران در کاروان‌های زمینی عتبات اعلام نشده است.

 

در این دوره از اعزام زائران به عتبات همچون دوره‌ها گذشته زائران ۳ شب در کربلا، ۳ شب در نجف اشرف و یک شب در کاظمین اقامت دارند. همچنین زیارت حرم امامین عسکریین (ع) در سامرا نیز پیش‌بینی شده است.

 

یکی از تفاوت‌های این دوره از اعزام زائران با دوره‌های گذشته، اعزام تمام کاروان‌ها به فرودگاه نجف اشرف است. به طوری که پرواز هیچ کاروانی به مقصد فرودگاه بغداد در نظر گرفته نشده و حتی بازگشت تمام زائران کاروان‌ها نیز از نجف اشرف پیش‌بینی شده است. همچنین تمام پروازهای زائران عتبات در کاروان‌های سازمان حج و زیارت از سوی شرکت هواپیمایی ماهان صورت می‌گیرد.

 

 در دوره‌های گذشته برخی از کاروان‌ها به دلیل وضعیت نامناسب در شهرهای زیارتی عراق، به کاظمین و حتی سامرا اعزام نشدند که طی اطلاعیه‌ای از سوی سازمان حج و زیارت مابه التفاوت هزینه سفر آن‌ها عودت داده شده است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.017 seconds.