.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
در 7 ماهه اول امسال ؛
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران : 397 نفر براثر تصادفات در مازندران جان باختند
شمال نیوز : دکتر علی عباسی گفت: بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی مربوط به شهرستان های ساری ،میاندرود با ۷۱ ، بابل با ۶۲ و قائم شهر و سیمرغ با ۵۰ مورد بیشترین و شهرستان گلوگاه با ۵ مورد کمترین فوتی ناشی از تصادفات رانندگی گزارش شده است.....
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران : 397 نفر براثر تصادفات در مازندران جان باختند

شمال نیوز: مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت : در هفت ماهه امسال ۳۹۷نفر شامل ۲۹۸مرد و مابقی زن بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند.

به گزارش شمال نیوز،  دکتر علی عباسی  اظهار داشت : در هفت ماهه امسال ۳۹۷نفر  شامل ۲۹۸مرد و مابقی زن بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ درصد افزایش داشت.

وی با بیان اینکه در محور درون شهری شاهد افزایش  آمار ۲۷  درصدی  بودیم ،تصریح کرد : محور درون شهری با ۱۰۸ کشته و برون شهری و راه روستایی با ۲۸۹ فوتی گزارش شده است.

وی گفت: بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی مربوط به شهرستان های ساری ،میاندرود با ۷۱ ،  بابل با ۶۲ و قائم شهر و سیمرغ با ۵۰ مورد بیشترین و شهرستان گلوگاه  با ۵ مورد کمترین فوتی ناشی از تصادفات رانندگی گزارش شده است.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به اینکه صرفا آمار مصدومینی که به مراکز پزشکی قانونی ارجاع می شود در این سازمان ثبت شده است اظهار داشت: در هفت ماه امسال، ۱۰ هزار ۳۹۰ نفر مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ درصد کاهش داشت.

 این مقام اجرایی استان یادآور شد :دستگاه های اجرایی استان می توانند در امر فرهنگ سازی با استفاده از آمارهای پزشکی قانونی با برنامه ریزی پیشگیرانه و ارتقای آگاهی عمومی مردم در راستای کاهش آمار کشته ها و مصدومین در حوادث رانندگی موثر باشند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.