.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نباید در اعتراض به گرانی به توطئه دشمن دامن زد/امامان جمعه صدای مردم باشند
امام جمعه قائم‌شهر گفت: امامان جمعه می‌توانند صدای مردم باشند و در اجتماعات مردمی، مذهبی مانند نمازجمعه باید حق مردم را مطالبه کنند.

به گزارش شمال نیوز، آیت‌الله علی معلمی  با بیان اینکه به بهانه گرانی بنزین ایجاد آشوب و بلوا کردن کار دشمن و وحشیانه است، اظهار کرد: اعتراض به گرانی حق مردم است ولی نباید به توطئه دشمن دامن زد.

 

وی افزود: اینکه بنزین هزار تومانی به یکباره ۳ هزار تومان شود باید طرحش در مجلس مطرح می‌شد و نمایندگان مردم و کارشناسان نظر می‌دادند.

 

معلمی با بیان اینکه می‌شد که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی طرحی ارائه و قیمت بنزین را اصلاح کنند، اظهار کرد: حضور این چنینی در اعتراضات و پیامدهای تلخ آن؛ بسیار زشت و کار دشمن است و مؤمنان و شهروندان غیور باید از این مسائل فاصله بگیرند.

 

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی مرکز تصمیم‌گیری است ولی به عنوان امام جمعه شهرستان در این مدت به گله مردم گوش دادم و تذکرات لازم از طریق تریبون نمازجمعه به مردم داده شده است.

 

امام جمعه قائم‌شهر در پایان گفت: امامان جمعه می‌توانند صدای مردم باشند و در اجتماعات مردمی، مذهبی مانند نمازجمعه باید حق مردم را مطالبه کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی