.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
معاون استانداری مازندران:
ناآرامی های مازندران بازداشتی نداشت
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به شرایط و اوضاع آرام و عادی در استان گفت: کسی در ماجرا و ناآرامی های اخیر در استان بازداشت نشده است.

به گزارش شمال نیوز، حسین حسن نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اظهار اینکه کسی تا کنون در استان در پی ناآرامی های پس از اصلاح قیمت بنزین بازداشت نشده است گفت: به تعداد محدودی تذکر و راهنمایی های لازم ارائه شده است.

وی درباره اقدامات برای پیشگیری از گرانی های اجناس با اظهار اینکه بازرسی های سازمان های تعزیرات و سازمان صمت شبانه روزی در حال بررسی است، افزود: هیچ گونه کمی و کاستی نیز در اقلام و مایحتاج ضروری مردم وجود ندارد و همه اقلام تامین شده است.

حسن نژاد یادآور شد: از دستگاه های عمومی خواسته شده اقدامات خودکنترلی را انجام دهند تا شاهد گرانی در استان نباشیم و بتوانیم جلوی فضای روانی ناشی از گرانی احتمالی را بگیریم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران تصریح کرد: با تلاش همه اعضای شورای تامین و هوشیاری جدی مردم که متوجه شدند باید صف خود را از اغتشاشگران جدا کنند شاهد فضای آرامی در استان هستیم.

وی با تاکید براینکه باید مکانیزم های قانونی برای اعتراض مدنظر قرار گیرد عنوان کرد: در روزهای اخیر مردم با کلیات طرح اصلاح قیمت بنزین و عواید حاصل از آن بیشتر آشنا شدند و بنظر می رسد هرچه جلوتر رویم و با توجه به حمایت های دولت از اقشار جامعه، حمایت از طرح بیشتر خواهد شد.

حسن نژاد در پاسخ به اینکه آیا رد پای نفوذ درناآرامی های اخیر در استان شناسایی شده است افزود: طبیعی است که نظام اسلامی دشمنان جدی دارد که قصد نفوذ دارند ولی اینکه آیا دامنه اثرگذاری آن به حوادث در استان رسیده باشد جای بررسی بیشتر دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی