.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
کارخانه نساجی مازندران مجددا سرپا می‌شود/ ورود دستگاه قضایی برای بررسی وضعیت کارخانه
رئیس کل دادگستری استان از ورود دستگاه قضایی استان مازندران به موضوع وضعیت کارخانه شماره یک نساجی قائم‌شهر خبر داد و گفت: مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه‌اندازی شود.

به گزارش شمال نیوز،  حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری پیش از ظهر امروز  در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان درباره پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره یک شهرستان قائم‌شهر اظهار کرد: در راستای تاکید رئیس قوه قضاییه مبنی برحمایت از واحدهای تولیدی طی دو مرحله رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائم‌شهر از این کارخانه مزبور بازدید کرده و از نزدیک مشکلات، کمبودها و نواقص موجود در این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

 

وی افزود: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

 

 رئیس‌کل دادگستری استان مازندران در ادامه بیان کرد:‌ از تمامی دستگاه‌های موجود در کارخانه لیست‌برداری و مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه‌اندازی شود و آن بخش که قابل تعمیر و احیاء نیست، در یک انبار جداگانه قرار داده و با انجام مزایده و نظارت دادگستری به فروش برسد.

 

 وی افزود: این امر بازتاب خوبی در میان کارگران داشته و امید دوباره در میان کارگران زحمتکش برای احیای دوباره و به اوج رسیدن این کارخانه ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.این مسؤول خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد دستگاه‌های جدید جایگزین شوند، همچنین  به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه‌داشتن کارخانه و استفاده بهینه و حداکثری داده شد.

 

اکبری تاکید کرد: با اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های بعدی، امید است  کارخانه همانند سال‌های گذشته، مجددا سرپا و فعال شود.

 

وی بیان کرد: اقدامات خوبی در خصوص کارخانه نساجی مازندران معروف به کارخانه شماره سه انجام گرفته که با اتمام کارهای اولیه، اطلاع‌رسانی خواهد شد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی