.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مشکلات در توزیع کتاب ثبت‌نام دیرهنگام دانش‌آموزان در سامانه بود
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران درباره مشکل در توزیع کتاب درسی گفت: دلیل مشکلات در توزیع کتاب ثبت‌نام دیرهنگام دانش‌آموزان در سامانه بوده است؛ چراکه درصورت ورود اطلاعات در سامانه کتاب‌های درسی در میان دانش‌آموزان توزیع می‌شود.

به گزارش شمال نیوز،  امسال سال تحصیلی در حالی آغاز شد که کتاب‌های درسی هنوز در میان برخی از دانش‌آموزان توزیع نشده است.

 

با گذشت حدود یک و نیم ماه از آغاز سال تحصیلی هنوز در توزیع کتب درسی مشکلات جدی وجود دارد و این موضوع هم بر نگرانی خانواده‌ها و هم بر نگرانی و استرس دانش‌آموزان افزوده است.

 

برخی دلیل این مشکل را کمبود کتاب، و برخی نیز اختلال در توزیع و تغییر روش توزیع دانستند اما مهم‌ترین موضوع این است که مگر هماهنگی لازم انجام نشده که باوجود گذشت بیش از 40 روز از آغاز تحصیلی هنوز کتاب‌های درسی در میان برخی از دانش‌آموزان توزیع نشده است.

 

از این مسائل بگذریم برخی از دانش‌آموزان امسال امتحانات نهایی را پیش رو دارند که این ناهماهنگی به وجود آمده در توزیع کتاب‌های درسی استرس و نگرانی آنان را بیشتر خواهد کرد و تین مدتی که گذشته به‌طور حتم تاثیرش را بر امتحانات‌شان خواهد گذاشت.

 

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: دلیل مشکلات در توزیع کتاب ثبت‌نام دیرهنگام دانش‌آموزان در سامانه بوده است؛ چراکه درصورت ورود اطلاعات در سامانه کتاب‌های درسی در میان دانش‌آموزان توزیع می‌شود.

 

اسفندیار نظری با بیان اینکه درحال حاضر مشکلی در توزیع کتاب نداریم، افزود: اگر دانش‌آموزی با مشکلی در این زمینه مواجه است با شماره تلفن 33320576 با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

 

وی در پایان گفت: در حال حاضر مشکلی در این زمینه نداریم ولی اگر به‌صورت موردی با این مشکل مواجه است بهتر است اطلاع دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن مورد پیگیری قرار گیرد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی