.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
امام جمعه جدید در اولین حضور در مصلی ساری ؛
آیت الله لائینی : از جریان‌های انقلابی حمایت می‌کنم/از آنهایی که برای بنده بنر تبریک نصب نکردند، بیشتر قدردانی می‌کنم
شمال نیوز : محمدی‌لائینی با بیان اینکه به دنبال این هستم تا آسیب‌های اجتماعی استان را با کمک مسؤولان کاهش و ریشه‌کن کنیم، بیان کرد: بنده سمت اجرایی ندارم اما با مسؤولان اجرایی، نظامی و قضائی استان تعامل و توافق خوبی را برای تحقق چشم‌انداز خودم خواهم داشت.....

شمال نیوز: امام جمعه جدید ساری با بیان اینکه امیدوارم ادامه دهنده راه گذشتگان و تحکیم ولایت در استان باشم، گفت: از استقبال مردم ساری از اینجانب قدردانی می‌کنم و امیدوارم پاسخگوی محبت شما مردم ولایتمدار باشم.

 

امام جمعه جدید ساری: از جریان‌های انقلابی حمایت می‌کنم/ توجه به فرمایشات رهبری در اداره کشور ضروری است

 

به گزارش شمال نیوز، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در نخستین سخنرانی خطبه‌های نماز جمعه خود در جمع نمازگزاران مرکز استان مازندران در مصلی امام خمینی (ره) ساری اظهار کرد: آن‌چیزی که موجب نجات انسان در دنیا و آخرت می‌شود، تقوای انسان است و بیاییم خودمان را با تقوا از عذاب جهنم نجات و رهایی ببخشیم.

از استقبال مردم ساری از اینجانب قدردانی می‌کنم

امام جمعه جدید ساری با بیان اینکه امیدوارم ادامه دهنده راه گذشتگان و تحکیم ولایت در استان باشم، افزود: از استقبال مردم ساری از اینجانب قدردانی می‌کنم و امیدوارم پاسخگوی محبت شما مردم ولایتمدار باشم.

محمدی‌لائینی با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام رشد و تعالی انسان را در گرو تقوا و توجه به آخرت دانستند، تصریح کرد: در آستانه برگزاری نخستین نماز جمعه توسط پیامبر گرامی اسلام قرار داریم و به همین مناسبت خود و شما را به تقوای الهی دعوت می‌کنم.

ضرورت توجه به فرمایشات رهبری در اداره کشور

وی بر ضرورت توجه به فرمایشات رهبری در تمامی امور اداره کشور تاکید کرد و افزود: هرکجا که مسؤولان فرمایشات رهبری را گوش کردند موفق شدند و هرکجا تعللی کردند کشور دچار مشکل شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: از رهبر معظم انقلاب اسلامی قدردانی می‌کنم که این مسؤولیت مهم را به بنده اعطا کردند و امیدوارم شرمنده شهدا، خانواده شهدا، رهبر عزیز و مردم ولایتمدار استان مازندران نشوم.

محمدی‌لائینی با آرزوی سلامتی برای آیت‌الله طبرسی خاطرنشان کرد: روحیه آیت‌الله طبرسی وحدت‌بخشی و تحکیم ولایت در استان مازندران بوده است.

از جریان انقلابی و جوانان مومن حمایت کنم

وی با بیان اینکه از استقبال پرشور مردم ولایتمدار مازندران و شهرستان ساری شرمنده شدم و از همه شما قدردانی می‌کنم، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی که به بنده اعطا کردند از مردم ولایتمدار مازندران قدردانی کردند و به بنده تاکید کردند از جریان انقلابی و جوانان مومن حمایت کنم و بنده نیز از جریان مومن و انقلابی استان حمایت خواهم کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه مردم و مسؤولان از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند، خاطرنشان کرد: از آنهایی که برای بنده بنر تبریک نصب نکردند، بیشتر قدردانی می‌کنم.

تلاش برای ریشه‌کنی آسیب‌های اجتماعی

محمدی‌لائینی با بیان اینکه به دنبال این هستم تا آسیب‌های اجتماعی استان را با کمک مسؤولان کاهش و ریشه‌کن کنیم، بیان کرد: بنده سمت اجرایی ندارم اما با مسؤولان اجرایی، نظامی و قضائی استان تعامل و توافق خوبی را برای تحقق چشم‌انداز خودم خواهم داشت.

وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بیانیه مهمی است و چشم‌انداز بنده با این بیانیه تحقق خواهد یافت، تصریح کرد: برای اینکه انقلابی بمانیم باید به مسئله تولی و تبری توجه کنیم.

امام جمعه ساری گفت: مردم شریف مازندران نسبت به ولایت امر، مطیع رهبر معظم انقلاب هستیم و نسبت به مستکبران جهان و آمریکای جنایتکار ابراز بیزاری و نفرت می‌کنیم.

 

 

 

استقبال مردم ساری از نماینده جدید ولی فقیه در مازندران 

به گزارش فارس، مراسم استقبال از حجت‌الاسلام حاج شیخ محمدباقر لائینی سومین نماینده ولی فقیه در مازندران و امام‌جمعه جدید ساری امروز جمعه ۱۷ آبان ماه با حضور مردم و مسئولان از گلزار شهدای ساری به سمت مصلای امام خمینی مرکز مازندران برگزار شد؛ امام جمعه ساری در گلزار شهدای ملامجدالدین ساری حاضر شد و ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی