.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بالاخره پس از چند ماه حرف و حدیث ؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب شد
شمال نسوط : دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد.....
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب شد

شمال نیوز: بالاخره پس از کش مکش  فراوان و چند ماه حرف و حدیث پیرامون تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری ، طحرانچی حرف خود را به کرسی نشاند تا حسین کرمانیان به عنوان رئیس این واحد استان قرار بگیرد .

 

به گزارش شمال نیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد.

 

منتقدان انتصاب کرمانیان که در بین آنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور دارد معتقدند ، استان مازندران با توجه به پشتوانه بالای علمی و پژوهشی می توانست مدیری توانمند را در این سمت داشته باشند و نیازی به استفاده از مدیران غیر ساروی نبود .

 

از سویی بدنه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز از مملو از فرهیختگان و اندیشمندانی است که سابقه مدیریت دانشگاهی و میدانی دارند و لزومی به ورود مدیر از دانشگاههای دیگر نیست .

 

آنها معتقدند : دانشگاه آزاد اسلامی در مقطه کنونی به بلوغ لازم رسیده و انتخاب مدیری از جنس این دانشگاه می توانست زودتر نتایح مطلوبی را به ارمغان آورد .

 

پیش از این حسین منصوریان ریاست این دانشگاه در استان و واحد ساری را عهده دار بود که در مقاطعی با حواشی و نگرانی ها همراه بود که از چند ماه قبل سخن از تغییر وی به میان آمده بود ..


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

یعقوبی کارنامی 16 آبان 1398
متاسفم برای تصمیم گیران استان که قدر داشته هایشان را نمی دانند ، همیشه هم در مرحله آزمون و خطا هستند ، چرا آز آقای دکتر مسعود احمدی ، که یکی از فرهیخنگان و چهره های علمی و فرهنگی و مذهبی استان بوده و حدود 25 سال در همین دانشگاه سابقه تدریس و مدیت در حوزه های مختلف و از اساتید مجرب ، متعهد و متخصص ، انقلابی و ولایتمدار و وفادار به نظام هستند استفاده نمی کنید ، مطمئن باشید این مسئولیت مهم حق دکتر احمدی بوده و به همین هم خواهید رسید . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نا شناس 16 آبان 1398
سلام علیکم
مقطع درسته نه مقطه
بعدش اینکه پس این همه مدیر خوب و عزیز مازندرانی در استانهای دیگر هست و از خدماتشون استفاده میشه اونا هم بگن چرا مدیر غیر بومی اومد تو استان ما
همه جای ایران سرای من است
علی 16 آبان 1398
حیف شد حقوق سر ماه البته تو شهریور که گل کاشت دو بار حقوق دادن به ما پول پایان نامه سر ساعت . من ن میفهمم این نماینده چی میگه، مگر بدتر از این هم وضع مدیریت میشه که حالا چونه میزنم از بدنه فلان جا مدیر جدید هست

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی