.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رئیس دفتر رهبر انقلاب در فرودگاه ساری:
«محمدی لائینی» چهره ای شناخته شده و متدین و متعبد و فاضل هستند
حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی گفت: در نمایندگی جدید ولی فقیه در استان مازندران نیز امام جمعه فعلی نکاء نصب می شوند و همان راه را ادامه خواهند داد؛ ایشان نیز چهره ای شناخته شده و متدین و متعبد و فاضل هستند.

به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی، در بدو ورود به فرودگاه /photo/868312.jpgبین المللی دشت ناز ساری، در جمع خبرنگاران، با اشاره به استعفای آیت الله طبرسی به دلیل بیماری از نمایندگی، ولی فقیه و امامت جمعه این شهرستان اظهار داشت: اطلاع دارید که حضرت آیت الله جناب آقای طبرسی گرفتار یک کسالت شدیدی هستند و از خداوند متعال می خواهیم که به ایشان عافیت و سلامتی بدهد و موفق باشند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: خودشان یک نامه ای خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشتند و تقاضا کردند که ایشان را از ادامه مسئولیت امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه معاف کنند و حضرت آقا هم چون وضع ایشان را از نظر کسالتی که داشتند می دانستند، موافقت کردند.

وی افزود: بنده نیز برای تودیع این مقام بزرگ و معارفه امام جمعه جدید و نمایندگی ولی فقیه در استان مازندران به این استان آمده ام.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: در نمایندگی جدید ولی فقیه در استان مازندران نیز امام جمعه فعلی نکاء نصب می شوند و همان راه را ادامه خواهند داد؛ ایشان نیز چهره ای شناخته شده و متدین و متعبد و فاضل هستند./ حوزه


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی