.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
خسارت 60 میلیاردی سیل به راه‌های شرق مازندران
​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران میزان خسارات اولیه وارده به جسم راه‌ها و ابنیه فنی ، علائم و تجهیزات را 60 میلیاردریال اعلام کرد.
خسارت 60 میلیاردی سیل به راه‌های شرق مازندران

به گزارش شمال نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران، عباسعلی نجفی اظهار کرد: بدلیل بارش شدید باران و رانش زمین، آب‌بردگی در مسیرها، خسارات به زیرساخت‌های محور مواصلاتی وارد شده است.

وی طول راههای آسیب دیده را 15کیلومتر در قالب 20 نقطه اعلام و کرد و افزود: بر اثر این سیل محور اصلی، فرعی و روستایی محورهای بهشهر و گلوگاه آسیب دید که عملیات ریزش و رانش برداری باتلاش شبانه روزی راهداران محورها بازگشایی و تردد در آن بطور عادی جریان دارد.

 ​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران خاطرنشان کرد: این اداره کل با اعزام پنج اکیپ روز تیم‌های کارشناسی مجرب جهت بازدید از جسم راهها و ابنیه‌های فنی محورهای آسیب دیده سطح راههای شرق استان اعزام کرد تا راهکارهای مناسب جهت تعمیرات اساسی ابنیه‌های آسیب دیده ارائه و عملیاتی شود.

این مسؤول با اشاره به تلاش شبانه‌روزی راهداران برای بازگشایی محورها بیان کرد: در حال حاضر عوامل راهداری به طور شبانه روزی با استفاده از 20 دستگاه ماشین‌آلات راهداری سبک، نیمه‌سنگین و سنگین و خدمات‌رسانی به مردم در محورها است.

 گفتنی است، مرکز مدیریت راههای استان جهت پاسخگویی شبانه‌روزی به هموطنان عزیز در مورد وضعیت ترافیکی محورها با تلفن گویای 141 و  33322320 و سامانه پیامک 10000141 پاسخگوی همه مسافرین و مردم عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های این استان است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی