.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
توزیع ملزومات زندگی در بین سیل‌زدگان مددجوی گلوگاه
مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه بازدیدهای میدانی از مناطق سیل‌زده انجام شد، گفت: کمک‌های ارائه‌شده به مددجویان سیل‌زده شامل یخچال، فرش، تلویزیون، پتو، موکت،اجاق گاز، ماشین لباس‌شویی و... بوده است.

به گزارش شمال نیوز، رضا نوروزی‌جعفری با اشاره به وقوع  سیل در گلوگاه از وارد آمدن خسارت به هفت خانوار مددجوی گلوگاهی و یک خانوار بهشهری در سیل 12 آبان امسال خبر داد و اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع سیل کارکنان این نهاد با حضور به‌موقع در منطقه به کمک سیل‌زدگان شتافتند.

 

وی افزود:کمیته امداد امام خمینی مازندران پس از برآورد خسارت توسط کارشناسان، ملزومات مورد نیاز  مددجویان را تهیه و بین آنها توزیع کرد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران تصریح کرد: به مددجویان روستاهای لمراسک، ولمازو، تیرتاش گلوگاه  و یک خانواده در روستای کوهستان بهشهر خسارت وارد شد که تلاش برای خدمت‌رسانی به آنها ادامه دارد.

 

این مسؤول با بیان اینکه بازدیدهای میدانی از مناطق سیل‌زده انجام شد، گفت: کمک‌های ارائه‌شده به مددجویان سیل‌زده شامل یخچال، فرش، تلویزیون، پتو، موکت،اجاق گاز، ماشین لباس‌شویی و... بوده است.

 

نوروزی با اشاره به اینکه در سیل دو روز گذشته  به پنج طرح اشتغال در بخش‌های دامداری و صنفی آسیب  جزیی وارد شد،بیان کرد: برای رفع مشکلات مجریان طرح‌های  اشتغال در این مناطق اقدامات لازم انجام می‌شود.

 

وی افزود: همچنین هفت واحد مسکن مددجویی در گلوگاه دچار آبگرفتگی شد که دو واحد آن در معرض آسیب جدی قرار دارد و در صورت تایید توسط کارشناسان بنیاد مسکن، کمیته امداد آمادگی دارد تا خدمات عمرانی، تعمیر و بازسازی این واحدهای مسکونی را انجام دهد.

 

 مدیرکل کمیته امداد مازندران بیان کرد: در مازندران 81 هزار خانوار  تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد هزار و 642 خانوار در گلوگاه ساکن هستند.

 

یادآور می‌شود: بارندگی شدید 12 آبان ماه امسال موجب شد تا به مددجویان روستاهای لمراسک، ولمازو، تیرتاش در گلوگاه و یک خانوار مددجو در روستای کوهستان بهشهر خسارت وارد شود که مددرسانی به‌موقع خیران و کمیته امداد مازندران این مددجویان سیل‌زده را دلگرم ساخت./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی