.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۳۸۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مازندران کشف شد
فرمانده انتظامی مازندران از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۳۸۰ میلیارد ریال در سطح استان طی شش ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت:در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی با اجرای طرح های مختلف موفق شدندف بیش از ۳۸۰ میلیاردریال انواع کالای قاچاق را کشف کنند.

 

وی تصریح کرد: در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی ۷۲۰ تن انواع چوب جنگلی قاچاق به ارزشی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در سطح استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران، اذعان داشت: در مجموع هزار و ۲۵ نفر در راستای قاچاق کالا در سطح استان شناسایی و دستگیر شده اند .

 

سردار میرفیضی با بیان اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۲ درصد افزایش داشته است.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به رفع تصرف ۱۳۵ هزار متر مربع از اراضی ملی و طبیعی از دست زمین خواران، گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش این میزان زمین ۳۱۹ میلیارد ریال بوده است .

 

وی به حوزه مقابله با احتکار کالا و برخورد با محتکران اشاره کرد و افزود: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۴ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال انواع کالای احتکاری که اغلب از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بوده کشف شد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی