.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با اعلام احمدی لاشکی ؛
تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی کشور کلید خورد+ دلایل
شمال نیوز : رئیس فراکسیون بنادر و دریانوردی مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی کشور خبر داد....
تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی کشور کلید خورد+ دلایل

شمال نیوز : رئیس فراکسیون بنادر و دریانوردی مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی کشور خبر داد.

 

به گزارش شمال نیوز، قاسم احمدی‌لاشکی با اشاره به کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی کشور، درباره محورهای این تحقیق و تفحص اظهار کرد: در ابتدا انعقاد قراردادهای نجومی و پیچیده به نام هوشمندسازی بنادر، محور این موضوع است.

 

وی افزود: عدم اجرای طرح جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و برکناری نیروهای ایثارگر و متخصص از قشر خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان از پست های مدیریتی نیز دیگر دلیل محوری است که به آن پرداخته خواهد شد.

 

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، حیف و میل بیت‌المال در برگزاری مراسم و مجالس را از دیگر محورهای مهم دانست و تصریح کرد: به‌کارگیری نیروهای سفارشی از سایر سازمان‌ها با مدرک تحصیلی و تجارب غیرمرتبط نیز در این تحقیق و تفحص مورد توجه قرار دارد.

 

رئیس فراکسیون بنادر و دریانوردی مجلس شورای اسلامی گفت: تبعیض و بی‌عدالتی در اختصاص بودجه در حوزه احداث، توسعه و سرمایه‌گذاری بنادر جنوب نسبت به بنادر شمال نیز در کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی نقش مهمی دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

یاسین 17 مهر 1398
چه غلطها
خودشان بوی گند می دهند با عملکرد ضعیفشان
حالا ..........
نيازآذر 17 مهر 1398
يكي بايد از اين نماينده هم تحقيق و تفحص كنه.آقاي احمدي لاشكي شما سرگرم مديرعامل كردن فاميلتون تو اداره آب و فاضلابي وقت تحقيق نداري.سرپرستشون كه كردين حالا مديرعاملشون كنين.به داد مردم بريين بجاي اين شوي تبليغاتي

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی